„Aprangos ir grimo komandai – šimtas balų. Judesiai buvo tikrai neblogai atkartoti, gal tik trūko kiek energijos daugiau. Perspaudei šiek tiek galūnes. Nereikėjo akcentuoti, gavosi parodija. Vietomis buvo neskanu, - kritikos A. Lasytei nepagailės įkūnijamas komisijos narys. – Visa kita puiku. Buvo smagu pažiūrėti į save iš šono.“

Muzikinės kaukės“ stilistai ir grimuotojos rėmėsi 1994-tųjų akustinio „Naktinių personų“ koncerto įrašu. Rusvų plaukų perukas, įtikinamas grimas ir atkartotas stilius Aistę Lasytę pavertė neatpažįstama. „Negaliu atsižiūrėti į tą panašumą. Iš išvaizdos tai Alanas, bet balso kiek pritrūko“, - nuomonę išsakys komisijos narė bei radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė.

Komisijos narę Ingą Valinskienę trumpam pakeisianti Rūta Ščiogolevaitė pasidžiaugs merginos panašumu, tačiau taip pat turės pastabų. „Panašumas tikrai stulbinantis, kai tu sėdėjai. Nes kai priėjai arčiau, jau nebe tokia panaši. Gal šiek tiek užsižaidei. Nes ta riba tarp parodijos ir įsikūnijimo buvo labai siaura“, - BTV laidoje „Muzikinė kaukė“ sakys ji.

Viso projekto metu dalyvių balai sumuojami, o į finalą patenka keturi geriausieji. Praėjus šešioms savaitėms nuo pradžios, laidoje pirmauja Edgaras Lubys, sukaupęs 259 taškus. Antroje vietoje – A. Lasytė, surinkusi 238 balus. Trečioje vietoje – jauniausia „Muzikinės kaukės“ dalyvė Kotryna Juodzevičiūtė su 225 balais. Ketvirtas – Marius Jampolskis, turintis 213 taškų.

Šio šeštadienio „Muzikinėje kaukėje“ Gražvydas Staigvilas įkūnys Freddie Mercury, Dileta virs Laima Žemaityte, Kotryna Juodzevičiūtė – Maria Callas, Paulius Bagdanavičius taps grupės „Bon Jovi“ lyderiu Jon Bon Jovi, Marius Jampolskis virs legendiniu Aleksu Lemanu, Edgarui Lubiui teks nelengva užduotis įsikūnyti į Aliną Orlovą.

Renginių ir laidų vedėjas Žygis Stakėnas įsikūnys į Bobby McFerrin su hitu tapusia daina „Don't Worry, Be Happy“, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė virs Edith Piaf, o Neringa Nekrašiūtė taps scenos dievaite Juste Arlauskaite-Jazzu su kūriniu „Po mano oda“.