Vasarą kaimynais tapę atlikėjai pateko į itin nemalonią situaciją, iš kurios dabar gali tik pasijuokti, rašoma pranešime žiniasklaidai. „Mano dviratį ten vogė. Ir aš su pliku pimpiu išbėgau į laukus“, - atskleidė Donatas Montvydas. Šis sakinys ne vienam salėje sėdinčiam sukėlė šypseną, o Algis Ramanauskas netruko pajuokauti. „Ar galim pažiūrėt, kaip visa tai atrodė?“, - D. Montvydo paklausė „Muzikinės kaukės“ vedėjas. „Nijolė filmavo, bet sutarėm niekam to nerodyti“, - atsakė dainininkas.

Nuogut nuogutėlis Donatas Montvydas vydamasis plėšiką jį išvadino rusiškais necenzūriniais žodžiais, o tai labai nustebino Nijolę Pareigytę-Rukaitienę. „Donatėli, tu taip moki keiktis?“, - po incidento klausė grupės „69 danguje“ narė. „Juk nerėksi žalty ar rupūže“, - dainininką laidoje stojo ginti „Muzikinės kaukės“ komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis. „Aš nusikeikiau rusiškai, nes mano akimis tai buvo skambiausia, ką tuo metu galėjau pasakyti“, - atskleidė D. Montvydas ir papasakojo, kad plėšikas savo sandėlyje turėjo dešimtis kitų vogtų dviračių.

„Jūs abu turite keistų sąsajų – vienas nuogu pimpiu lakstė, kita jį gynė. Man atrodo šiandien neturėtume leisti Donatui vertinti Nijolės“, - laidoje juokavo Inga Valinskienė. Lyg to dar būtų negana, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pasakojo, kad į visą istoriją įsivėlė ir jos vyras su pistoletu. „Po kiek laiko išbėgo mano vyras su pūška. Nuraminau jį, kad viskas gerai, dviračiai jau vietoje“, - „Muzikinėje kaukėje“ papasakojo Nijolė. „Jūs abu keistai leidžiat laiką, aplink jus vyrai laksto su pūškom“, - itin keistą istoriją pašiepė „Muzikinės kaukės“ vedėjas Algis Ramanauskas.

BTV laidoje „Muzikinė kaukė“ Karolina Juškaitė-Carol tapo Kylie Minogue, Tadas Juodsnukis – Rolandu Janavičiumi, Vytenis Kaluškevičius – dainininke Rihanna, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė tapo grupės „Junior“ vokaliste Rosita Paulauskaite, Donata Gutauskienė-Laisva – Marie Fredriksson iš grupės „Roxette“, Arvydas Vilčinskas – Vitalija Katunskyte. Rūta Ščiogolevaitė įkūnijo dainininkę Maria Callas, Tadas Rimgaila – „Muzikinėje kaukėje“ kartu dalyvaujantį Arvydą Vilčinską, Valentinas Krulikovskis virto Marian Gold iš grupės „Alphaville“, o Anžela Adamovič – Zemfira.

R. Ščiogolevaitė „Muzikinės kaukės“ laidoje užėmė pirmą vietą (66 balai), A. Adamovič – antrą (47 balai). T. Rimgailos įsikūnijimas į A. Vilčinską šokėjui ir renginių vedėjui atnešė trečią vietą (34 balai). Dainininkė N. Pareigytė-Rukaitienė liko penkta (32 balai).