kartą laida buvo skirta „Eurovizijai“, tad projekto dalyviai turėjo įsikūnyti į šiame Lietuvoje itin mėgstamame renginyje savo laiku žėrėjusius (ir ne tik) atlikėjus. Keliems dainininkams teko įsikūnyti į Lietuvos atstovus, savo laiku atstovavusių šalį šiame konkurse.

Labiausiai šį kartą nustebino Donata Gutauskienė-Laisva, kuriai teko anaiptol ne pati lengviausia užduotis įsikūnyti į Aistę Smilgevičiūtę ir atlikti jos savo laiku „Eurovizijoje“ absurdiškai neįvertintą „Strazdą“.

Įprasta, kad „Muzikinėje kaukėje“ jo dalyvius ypač kruopščiai pasirodymams paruošia grimo meistrai, kartais savo rankų pagalba sukuriantys tiesiog tobulus šedevrus.

Šį kartą jiems Donatos paversti šimtaprocentine Aiste nepavyko, tačiau jų pasiūlytas įvaizdžio sprendimas tapo vakaro vinimi: tamsiaplauke vaidilute vienam vakarui virtusi Donata tiesiog pakerėjo savo virsmu, o gerbėjai po laidos pasirodymo eteryje, tikėtina, atlikėją užbombarduos prašymais ir toliau likti prie tokios tamsios plaukų šukuosenos, tiesiog tobulai tinkančios Donatai.

Susiję straipsniai