Pirmą kartą per visą sezoną savo nuomonę galėjo pareikšti ir žiūrovai – pasibaigus finaliniams pasirodymams, prasidėjo tiesioginis balsavimas telefonu, ir vos per pusvalandį atiduota daugiau kaip 47 000 balsų.

Po ypač dramatiško finalo ir ašarų klausant komisijos vertinimų, susumavus komisijos ir TV žiūrovų rezultatus nugalėjo atlikėja Liepa Norkevičienė. Antroji vieta teko ilgą laiką lyderiavusiai Irenai Starošaitei, trečioji – dainininkui Donatui Čižauskui, ketvirta – Donatai Gutauskienei-Laisvai. Tiesa, būtent ji sulaukė daugiausiai žiūrovų simpatijų ir skambučių.

Penktoje vietoje liko „radistas“ Rolandas Mackevičius, iškart po jo rezultatų lentelėje atsidūrė choreografas Jurijus Smoriginas. Septintą ir aštuntą vietas su vienodu taškų skaičiumi pasidalino „radistas“ Jonas Nainys bei Erika Vitulskienė.

Nors visą sezoną dalyviai komisijos įvertinimus gaudavo už pasirodymus poroje, žiūrovai balsavo už visus dalyvius individualiai, todėl visi galėjo pirmą kartą sužinoti, kaip jų viso sezono darbą įvertino gerbėjai prie TV ekranų. Kiekvienas dalyvis visą sezoną kaupė individualų taškų banką, o šiandien prie tų taškų buvo pridėti ir žiūrovų balsai.

Norėdami papirkti kaip įmanoma daugiau žiūrovų, visi projekto dalyviai finale pristatė išties neeilinius pasirodymus. Visą sezoną kartojusi, kaip nekenčia šokti, atlikėja Donata Gutauskienė-Laisva kartu su Liepa Norkevičiene atliko pritrenkiantį stepo šokių pasirodymą. Atlikėjas Donatas Čižauskas ir „radistas“ Jonas Nainys įsikūnijo į klounus ir pademonstravo, kaip per savaitę išmoko žongliruoti įvairiais daiktais ir kitaip linksminti publiką.

Erika Vitulskienė ir „radistas“ Rolandas Mackevičius kartu su magijos teatru „DiArchy“ šį vakarą siekė rekordo – vos per penkias minutes visa trupė atliko net 16 magijos triukų, įsikūniję į „Alisos stebuklų šalyje“ herojus. Vyriausi projekto dalyviai – choreografas Jurijus Smoriginas ir atlikėja Irena Starošaitė – visus pritrenkė kino ekranų vertu pasirodymu, kuriame demonstravo per savaitę išmoktus kaskadinius triukus, įsikūniję į Moterį – Katę (I. Starošaitė) ir Kung Fu Pandą (J. Smoriginas).