Abu vyrai tapo grandiozinio LNK projekto „Aš galiu!“ dalyviais, ir jau šį rudenį visos Lietuvos akivaizdoje turės parengti tokius pasirodymus, kurie gąsdina net juos pačius. LNK sezono premjera „Aš galiu!” startuoja jau rugsėjo 4-ąją.

„Didžiausia mano baimė yra aukštis. Nors ir bandžiau ją nugalėti porą kartų šokdamas parašiutu ar šokdamas su virve žemyn, bet vis tiek atrodo, visą iš baimės kūną tiesiog surakina, ir aš nieko nebegaliu padaryti. Vis nesugebu tos baimės nugalėti“, - atskleidė Jonas.

„Manau, kad šiame šou baisu yra ir tiesiog susimauti – jei jau pasirenki kažkokį naują dalyką ir jam treniruojiesi, natūralu, kad atsiranda pasirodymo baimė. Jaudulys niekur nedingsta, nepaisant to, kad ir radijuje, ir televizijoje dirbu jau ne pirmus metus. Manau, kad tai ir bus didžiausia psichologinė kova – kova su savimi. Bet labai laukiu šio projekto. Nors ir nežinau, kas ten bus, bet esu pasiruošęs daryti viską“, - užtikrintai kalba J. Nainys.

Žinomas vyras neslepia manantis, kad „radistų“ gyvenimo būdas ir darbas suteikia jam daug pranašumų tokiame projekte. „Su Rolandu jau daugybę metų, vos tik išgirstam kažką keisto, visada sakome „Taip“. Ne kartą esame buvę situacijoje, kurioje jautiesi nepatogiai, gal kur ir pats iš savęs pasijuoki, bet toks jau mūsų gyvenimo būdas – vis save įmesti į nepatogias situacijas ir bandyti iš jų išsikapanoti. Juk taip smagiau, įdomiau, dėl to kasdien ir keliamės iš lovos – jau daug metų ieškome būdų, kaip dar save išbandyti“, - kalba J. Nainys.

Paklaustas, ar nebijo stoti į kovą dėl prizinių vietų prieš ilgametį savo partnerį, J. Nainys negailėjo komplimentų kolegai. „Tas tiesa, Rolka labai daug ką gali. Juk yra ir didesnis už mane, ir stipresnis už mane, - nusijuokė Jonas. - Tikrai sunku sugalvoti jo silpnųjų pusių, išskyrus tai, kad paniškai bijo varlių“, - pridūrė jis.

„Tiesą sakant, po tiek metų bus kaip tik įdomu pažinti jį kitokį. Mes vienas kitą esame matę visokiose situacijose, tačiau tuose iššūkiuose reikėdavo labiau drąsos, nei fizinių duomenų. O čia bus mums abiems naujas etapas, labai džiaugiuosi, kad po devynių metų darbo kartu vienas apie kitą tikrai atrasim kažką naujo, rutina pasikeis“, - nuotaikingai kalbėjo J. Nainys.

Dabar jau žinomi visi didžiojo LNK rudens šou „Aš galiu!” dalyviai: kartu su „radistais“ čia savo jėgas išmėgins atlikėjos Liepa Norkevičienė, Donata Gutauskienė – Laisva bei Irena Starošaitė, dainininkas Donatas Čižauskas, Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė bei choreografas Jurijus Smoriginas. Grandioziniam šou diriguos publikos pamiltas vedėjų duetas – aktoriai Mantas Stonkus ir Inga Jankauskaitė.