„Palangoje ilsisi mano tikslinė auditorija, todėl jie mane viskuo vaišina. Ateinu į klubą – perka išgert, ateinu į restoraną – perka pavalgyt. Viskas tik todėl, kad galėtų kartu nusifotografuoti“, - atostogų įspūdžiais dalinosi garsus vaikinas. Tiesa, jis liko nusivylęs kai kuriomis dovanomis: „Gerti vaišina pigiausia degtine, aš jos nemėgstu, todėl atsisakau. Poilsiautojai mane dėl to vadina pasikėlusiu“.

Taip pat jis pasakojo, kad Vilniuje žmonės santūresni, pripratę kiekvieną dieną matyti žvaigždes. O Palangoje dauguma suvažiuoja iš provincijos, jiems žinomus žmones matyti – naujiena, todėl tai labai sureikšmina.

Daug ramesne vieta Mantas Katleris pavadino autobusus iš Palangos į Vilnių, kuriais jis važinėjasi. „Autobusuose manęs neatpažįsta, kolegą Justiną Jankevičių atpažįsta, nes jo kontingentas – laidos „Kvieskite daktarą“ žiūrovai. O mane mėgstantys bachūrai turi savo tačkes, jie autobusais nevažinėja“, - aiškino jis ir šį penktadienį iš pajūrio keliauti atgal į namus sostinėje pasirinkęs autobusą.

„Didysis O“ vedėjas, žurnalistas Orijus Gasanovas savo bičiuliui ir pašnekovui M. Katleriui paruošė žaidimą „Trys dalykai per penkias sekundes“, kurio metu humoristas išgirdęs vedėjo frazę turėjo įvardinti po tris dalykus ta tema.

Pateikiame trumpą santrauką:

Trys atlikėjai, kurie Lietuvai daro gėdą
Katunskytė, Zakarauskas ir „Ten Walls“. Pastarasis dėl savo skandalo.

Trys dalykai, ką galima veikti naktį
Seksas, miegas, vakarėliai

Trys Katlerio „mykoliuko“ vardai
Pifas, Erkiulis, Puaro. Puaro su skrybėlaite, šalmu.

Trys žmonės, kuriuos tu myli
Mama, tėtis ir širdies draugė Aistė.
„Mama manęs prašo nejuokauti apie šeimą. Ji jau net nebevaikšto į mano pasirodymus, nes bijo išgirsti kažką, nuo ko būtų gėda“, - prie atsakymo pridėjo Mantas.

Laidos pabaigoje žvaigždės laukė laidos vedėjo iššūkis. Tiesioginiame eteryje klausytojai skambino ir balsavo, kas – Mantas Katleris ar šou šeimininkas Orijus Gasanovas per lietų bėgs į audringą ir šaltą jūrą.

„Prašau, tik ne man, aš juk iš studijos iškarto važiuosiu į Vilnių. Autobuse būsiu šlapias, pasigailėkite manęs“, - prašė Mantas Katleris, tačiau jokios maldos jo neišgelbėjo. Laidos „Didysis O“ klausytojai nusprendė, kad į šaltą Baltijos jūros vandenį lys humoristas Mantas Katleris. Penki prisiskambinę klausytojai balsavo už jį, keturi už Orijų.

Baltijos jūroje humoristas nusprendė išsilaisvinti iš apatinių kelnaičių. Per bangas šokinėjo nuogu užpakaliu.