Ji pageidaujama visur – glamūrinėse žurnalų fotosesijose, televizijos laidose, koncertuose, jai siūlomi puikūs reklaminiai kontraktai, į merginos pašto dėžutę plūste plūsta pakvietimai dalyvauti įvairiausiuose vakarėliuose. Vienas tokių antradienio vakarą buvo surengtas legendiniame sostinės „Neringos“ restorane, kur šalies įžymybės rinkosi paragauti nealkoholinių kokteilių.

Nežinia, ar dėl to, kad įžymybėms buvo siūloma paskanauti skanių kokteilių be stipresnio ingrediento, ar dėl to, kad dalis moterų tą vakarą rūpinosi suknelėmis penktadienį praūšiantiems „Sidabrinių gervių“ apdovanojimams, tačiau „Neringoje“ buvo galima išvysti ne tiek jau ir daug visuomenei žinomų veidų.

Tarp jų ryškiausiai švietė Solveiga Mykolaitytė, kurios geltona suknelė, išryškinanti tobulą figūrą ir dailias it nulietas kojas, traukė ne tik „Neringos“ svečių dėmesį, bet ir centrinės Vilniaus gatvės – Gedimino prospekto praeivių dėmesį. Būtent čia Solveiga surengė improvizuotą sesiją, trumpam sustabdžiusi eismą sostinės širdyje. Tačiau, žinoma, niekas dėl sugaištų kelių minučių nepyko – Solveigos grožio kerai tą vakarą būtų suvirpinę ir pačią šalčiausią širdį.