Šokių pasaulyje puikiai žinomi ir įvairių konkursų nugalėtojai keturi šokėjai – Tadas Rimgaila, Dainius Dimša, Vytautas Mackonis ir Andrius Butkus 2012 metais, kaip naujas projektas „Džentelmenai“, debiutavo LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“, kuriame užklijuota aistringų ir žaviai šokančių vaikinų etiketė grupės narius lydėjo iki pat šių dienų. Projektas tapo unikalus tuo, kad tai vienintelė vaikinų grupė Lietuvoje, kurios kiekvienas atliekamas kūrinys turi skirtingą ir tobulai pastatytą šokio choreografiją. Netikėtai susibūrę vaikinai ilgai neliko nepastebėti ir jau netrukus prodiuserinė kompanija „Zuzi muzika“ dainuojantiems šokėjams pasiūlė kartu dirbti. Per keletą bendradarbiavimo metų, „Džentelmenai“ išleido ne tik savo debiutinį albumą „Mes taip gyvenam“, kurio realizavimu rūpinosi muzikos leidybinė įmonė „Zuzi Records“, bet taip pat surengė apie 200 koncertų Lietuvoje ir užsienyje, du koncertinius turus per Lietuvą, dalyvavo daugelyje televizinių laidų ir projektų, atliko ne vieną kūrinį kartų su kitais žinomais pop scenos atlikėjais.

„Džentelmenų“ pavadinimas puikiausiai atsispindėjo ne tik jų preciziškai paruoštuose pasirodymuose, įvaizdyje, bet ir elgesyje su žiūrovais, o ypatingai su daliosios lyties atstovėmis. Pasak grupės vadybininkės, vaikinai pasižymėjo ne tik ypatingu atsakingumu prieš kolegas, bet ir prieš žiūrovus. Be to, kad visuomet apgalvodavo ir pasirūpindavo kiekviena savo išvaizdos detale, grupės nariai prieš važiuodami į koncertą dažnai stabteldavo į gėlių parduotuvę nusipirkti krūvas gėlių, kurias mėgdavo pasirodymo metu dovanoti salėje sėdinčioms moterims. Tokiems vaikinų sprendimams įtaką darė ne atstovaujamos kompanijos ar kitų žmonių pastebėjimai ar įnoriai, o pačių noras įrodyti, kad džentelmeniškumas vis dar egzistuoja ir jis gali būti rodomas ne tik asmeniniuose gyvenimuose, bet ir scenoje. Tie, kurie sekė projekto veiklą ir turėjo galimybę sudalyvauti jų pasirodymuose, galėjo tuo įsitikinti.

„Esame patenkinti tuo ką darėme ir kokį projektą galiausiai išvystėme ir galėjome pateikti žiūrovams. Svarbiausia, kad patys mėgavomės tuo, ką darėmė ir už tai likome įvertinti. Nesinori sakyti, kad viską galutinai nutraukiame. Šiam momentui – taip, šito projekto veiklą sustabdome, bet ką gali žinoti, gal kada dar grįšime. Tik jau kitokie ir atsinaujinę“, - sako Andrius Butkus, Dainius Dimša ir Vytautas Mackonis.

Oficialiai grupė savo veiklą nutraukia nuo šių metų birželio vidurio, tačiau iki tol vaikinai turi dar daug ką nuveikti. Pasiruošimas didžiajam atsisveikinimo koncertui, kurį išvysti bus galima rugsėjo mėnesį per LNK, jau vyksta, o ištikimiausi gerbėjai dar turi laiko sudalyvauti paskutiniuose grupės pasirodymuose.