Muzika lydi nuo mažens

Projekte „Trys Muškietininkai“ dalyvaujanti Rūta Elžbieta tikina, kad gyvenimas trumpas, tad reikia pildyti net ir pačias netikėčiausias savo svajones. Todėl ji nė nedvejojusi leidžiasi į smagias avantiūras.

„Aš įgyvendinu savo svajones. Praėjusiais metais norėjau išmokti šokti ir tai padaryti pavyko. Manau, gyvenime svarbiausiai ne stovėti vietoje ir vis siekti naujų tikslų bei svajų“, – tikino R. E. Mazurevičiūtė.

Daugybę talentų turinti mergina pasakojo, kad muzika ją lydėjo nuo pat vaikystės. „Grojau kanklėmis ir baigiau muzikos mokyklą, tad ne tik natas pažįstu, bet ir klausą turiu, – juokavo Rūta Elžbieta. – Aš visada žengiau koja kojon su muzika, tačiau niekada nesigilinau ir nesimokiau dainavimo. Tai yra man nauja sritis“.

Pagyrų susilaukęs debiutas

Praėjusį sekmadienio vakarą Rūta, šokėjas Andrius Butkus ir dainininkas Justinas Lapatinskas projekto „Trys Muškietininkai. Dainos, kurios nemiršta“ scenoje atliko itin jausmingą „Aktorių trio“ dainą „Paukščiai“. Mergina prisipažino, kad tai buvo drąsos pareikalavęs debiutas.

„Tai buvo pats pirmasis mano bandymas dainuoti, tad nieko keisto, kad labai jaudinausi. Balsas pasirodymo metu virpėjo, rankos – taip pat. Tai buvo girdėti ir salės žiūrovams, mat dainavome gyvai, be jokios fonogramos, – prisiminė pasirodymą talentingoji Rūta Elžbieta. – Iš viso, Justui uždainavus pirmam man jau visai nebesinorėjo eiti į sceną. Laibai gerai, kad Andrius laikė mane už rankos. Jis buvo tarytum mano ąžuolas-mūras, o aš iš baimės tirtėjau it drebulė ir komisija tai pastebėjo“.

Anot Rūtos Elžbietos, daina „Paukščiai“ – visai trijulei buvo artima daina. Pati mergina buvo nuo vaikystės pratinama prie „Aktorių trio“ repertuaro, o didžiausias jų gerbėjas – merginos tėtis ne tik pirkdavo plokšteles, bet ir vesdavosi dukrą į koncertus.

Tiesa, nors daina Rūtai Elžbietai buvo gerai pažįstama, vis tiek nebuvo lengvą ją atlikti. „Laiko pasiruošti nebuvo daug. Visi užsiėmę savo profesijomis, darbais. Todėl pasiruošti per trumpą laiką buvo didelis iššūkis. Mėgstu būti užtikrinta, bet lipdama ant scenos nesijaučiau 100 procentų tikra, kad viskas pavyks. Nepaisant to, koks tas mano pirmas kartas buvo, sulaukėme didelio žiūrovų ir komisijos narių palaikymo“, – džiaugėsi Rūta Elžbieta ir dėkojo visiems, už ją balsavusiems.

Laukia nauji iššūkiai

Šį sekmadienį tiesiogiai per TV3 projekte „Trys Muškietininkai. Gyvenimas – kaip kinas“ skambės dainos iš garsiausių kino filmų. Rūta, Andrius ir Justinas ruošiasi atlikti itin sudėtingą dainą iš miuziklo „Moulin Rouge“. Tai aktorių Ewano McGregoro ir Nicole Kidman meilės daina „Come What May“

„Vokalo prasme nežinau kiek kartų ji daug sunkesnė už pirmąją dainą. Dar labiau jaudinuosi, nei pirmą kartą. Dirbame daugiau, pastangų dedame daugiau. Justinas su manimi daug dirba ir iš jo sulaukiu daug profesionalių pastabų. Viliuosi, kad man pavyks ištraukti tas aukštas natas. O šiaip visas mūsų pasirodymas bus harmoningas – apims šokį, dainavimą ir vaidybą“, – atskleidė R. Elžbieta.

Projekte „Trys Muškietininkai. Gyvenimas – kaip kinas“ dalyvauja: Juozas Gaižauskas, Darius Petkevičius, Vilija Pilibaitytė-Mia, Ruslanas Kirilkinas, Eglė Jackaitė, Birutė Petrikytė, Gerda Stiklickienė, Andrius Žiurauskas, Gražvydas Sidiniauskas, Vitalijus Cololo, Deividas Norvilas-Deivis, Rafailas Karpis, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, Justinas Lapatinskas, Andrius Butkus, Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas, Liepa Mondeikaitė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Algis Radzevičius-Patrulis, Thomas Tumosa, Vytautas Mackonis, Andželika Adamovič ir kiti.