Paaiškėjo, kad po dviejų laidų mažiausiai taškų galutinėje rezultatų lentelėje surinko atlikėja Mia ir LNK GO laidos „Vienas ant vieno“ vedėjas Timūras Augucevičius. Nors šią savaitę pora ir sulaukė daugiau žiūrovų balsų, tačiau bendroje rezultatų sumoje jų tai neišgelbėjo.

Kaip ir pirmoje laidoje, šįkart vėl triumfavo atlikėjas Radžis ir žurnalistė Donata Gutauskienė – Laisva. Pora sulaukė beveik 1600 žiūrovų skambučių, ir kone dvigubai aplenkė antroje vietoje likusius Simoną Nainę ir Žygį Stakėną su 881 balsu.

Trečiąją vietą žiūrovai už ypatingai jautrų pasirodymą skyrė aktorei Donatai Rinkevičienei ir Egidijui Sipavičiui. Pora, kuri praėjusią savaitę buvo rezultatų lentelės apačioje, šįkart pakerėjo ne tik komisiją, bet ir žiūrovus, kurie jų poros numerį surinko 808 balsus.

Vienu didžiausių siurprizų tapo tai, kad mažiausiai žiūrovų skambučių sulaukė bene teatrališkiausius pasirodymus rengianti pora – Katažina Zvonkuvienė ir choreografas Šarūnas Kirdeikis. Nors jie sulaukė tik 642 skambučių, praėjusios savaitės taškų pakako, kad pora išliktų projekte.

„Žvaigždžių duetų“ komisija – atlikėja Rūta Ščiogolevaitė, aktorė Inga Norkutė, mados ir elegancijos specialistas Eugenijus Skerstonas bei prodiuseris Stano – balus vis dar dalino dosniai. Nei viena iš porų negavo mažesnio įvertinimo nei 9.

Svarbų vaidmenį laidoje atliko ir radistai Jonas Nainys bei Rolandas Mackevičius, kurie savo nuožiūra gali skirti papildomų taškų trims poroms. Vieną balsą radistai skyrė šokėjui ir renginių vedėjui Tadui Rimgailai bei Latvijos superžvaigždei Samantai Tinai, du – iškritusiems Timūrui ir Miai, o tris – lyderiaujantiems Radžiui ir Laisvai.

Jau kitą sekmadienį prie „Žvaigždžių duetų“ prisijungs nauja pora.