Dainos tekstą ir muziką sukūrė Andrius Borisevičius - talentingas, populiarių lietuviškų hitų, tokių kaip „Lašeliai“, „Aš širdyje labai myliu savo mamą“, autorius, kurio kūrinius atlieka garsiausi mūsų šalies
atlikėjai.

Ingrida tiesiog dievina jūrą. Jos ošimas merginą nuramina, įkvepia kurti ir svajoti. Todėl pastebėjusi delfinų trenerio, su kuriuo ruošdavosi pasirodymams, Mariaus Bagdonavičiaus hobį - kurti trumpus video filmukus bei fotografuoti, pasiūlė jam užfiksuoti gražiausias savo akimirkas praleistas prie jūros, kad grįžusi į Vilnių galėtų šildytis jaukiais prisiminimais. Taip gimė dainos „Nebijok“ muzikinis klipas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Nors filmavimas vyko kovo mėnesį ir Baltijos jūra tuo metu buvo šalta kaip ledas, Ingrida jautėsi kaip karštą vasaros dieną.

„Filmavimo metu buvo gera jaustis laisvai. Nebijojau būti valiūkiška ir vaikiška, bėgiojau besiplaikstančiais plaukais ir basa.... Jaučiausi kaip vaikystėje: buvau savimi - tokia Ingrida, kokia iš tiesų ir esu! Džiaugiuosi, kad vaizdo klipe užfiksuotos tikros, nesurepetuotos ir nesuvaidintos emocijos. Tokios, kokios mane užlieja prie jūros… Kai girdžiu jūros ošimą - jaučiuosi laiminga ir laisva, kaip dainoje - „už debesų ir tolių, kur viskas tarsi rojuje“, - pranešime žiniasklaidai cituojama Ingrida Kazlauskaitė.