Turėdamos įtemptą koncertų grafiką, atlikėjos džiaugiasi, kad gali sistemingai pristatinėti dar negirdėtus kūrinius iš prekybos vietose tiesiog graibstomo debiutinio albumo „Išpažintis“, rašoma grupės vadybos pranešime žiniasklaidai.

Kaip pasakoja pačios atlikėjos, kad vyrams gerbėjams būtų ir kur akytes paganyti, dainininkės pasirinko kūrinio pristatymą vaizdo formatu, kuriame užfiksuoti šviežiausi vaizdai iš naujausios merginų fotosesijos, o ten dainininkių dailius kūnus puošia tobulumui prilygstančios J. Statkevičiaus suknelės.

„Mūsų dainoje atsispindi moters ir vyro santykiai, kuriuose pasitaiko visko: meilės, gražių pasakų, šiek tiek „makaronų ant ausų“, realybės, melo ir nesuvaldomos aistros. Galime sakyti, kad tai kūrinys, kuriame atsispindi realus žmonių gyvenimas“, - paprastai mintis dėlioja grupės šviesiaplaukė Viktorija.

„Pinup Girls“ neslepia, kad joms pačioms ši daina yra viena mėgstamiausių, už kurios kūrybą yra dėkingos patyrusiam šalies hitmeikeriui Edgarui Lubiui, anksčiau garsėjusiam Amberlife pseudonimu.