Penktadienį naktibaldos šoks į muzikinį „Tabami No DJs“ kabrioletą. Grupės „SKAMP“ diva Erica Jennings ir Viktoras Diawara savo balsus, spontaniškumą, aktualiausius bei mėgiamiausius savo muzikos stabukų „gabalus“ suplakė į gyvo garso projektą, kurio stiprumą šokių aikštelėje atlaikyti įstengia tik labiausiai patyrę kojų miklintojai. Svaiginantis improvizacijų greitis ir plaukus sutaršantys vėjavaikiški ritmai – V.Diawaros ir E.Jennings mashup‘ai penktadienį gerbėjams neleis atgauti kvapo. Reikia numanyti, neliks pamirštas ir griausmingas „Happy Birthday!“, kurį „Dr.Who“ dedikuos šią savaitę tortadienį švenčiančiai Ericai.

Pasitikdamas šeštadienį „Dr.Who“ pasistengs išvaikyti debesis ir nublizginti žvaigždes. Pasitempti įpareigoja grupės „69 danguje“ sugrįžimo koncertas, apie kurį paskelbus pajūrio naktibaldos suūžė tarsi bičių avilys. Pirmasis grupės pasirodymas Klaipėdoje – su naujam etapui pasiryžusiomis Karina Krysko, Nijole Pareigyte, Goda Alijeva ir Ingrida Martinkėnaite.

Šou padangės aktualijas kolekcionuojančio renginių ciklo „Dr.Who Exclusive“ viešnios sugrįžimo koncerte nepamirš nė vieno savo hito. Ne tik šampanu aplaistyti, bet ir šokių muzika „užturbinti“ šeštadienį pasistengs klubo rezidentas DJ Justin Beat.