Tačiau, kaip įprasta į popmuzikos sceną besiveržiančioms dailiosios lyties atstovėms, pirmiausia pastebimos ne jų dainos, o išvaizda.

Prieš kelias savaites grupė „Kitokios“ žiniasklaidai pristatė savo naująją dainininkę Indrę Burlinskaitę, tačiau didžiausia sensacija tapo juoda aptempta Gretos Lebedevos suknelė, išryškinusi jos krūtinę – buvo galima net įtarti, kad prie merginos kūno prisilietė grožio peilis.

„Neturiu dirbtinų dalykų, kaip žmonės šneka – krūtinė, plaukai, nagai. Pas mane viskas yra natūralu“, - kalboms, kad neva jos kūną galėjo patobulinti plastikos chirurgai, kelią užkirto Greta Lebedeva.

Jos pirmtakės – dar visai neseniai populiarumo spinduliuose besimaudžiusios grupių „69 danguje” dainininkės Nijolė Pareigytė ir Ingrida Martinkėnaitė prieš kelerius metus žiniasklaidai gana atvirai pasakojo apie krūtų korekcijas, o tuometinių „Olialia pupyčių“ trio net surengė savotišką realybės šou – pas plastikos chirurgus Oksana Pikul, Skaistė Steikūnaitė ir Marina Bui buvo lydimos su vaizdo kameromis, o filmuoti vaizdeliai pasiekdavo kibernetinę erdvę.

Greta Lebedeva 2012 m. vasarį.

Greta Lebedeva 2009 m. birželį.