„Veidas“ lygino įvairių atlikėjų honorarų dydį prieš prasidedant krizei 2008 metų rugpjūtį, ir praėjus trejiems metams.

Pasirodo, nemaža dalis atlikėjų savo honorarus buvo priversti susimažinti. „Veido“ duomenimis, Andrius Rimiškis prieš trejus metus (tuomet jo karjera dar rūpinosi broliai Mindaugas ir Gintaras Bendžiai – KLUBAS.lt pastaba) už koncertą prašė 3500-4000 litų, dabar privačiame vakarėlyje sutiktų padainuoti už 2000 litų.

Puse tūkstančio litų brangiau kainuotų Radži programa, o prieš trejus metus charizmatiškasis romas Lietuvos damoms koncertuodavo už puspenkto tūkstančio litų. Šiek tiek atpigo ir „69 danguje” merginos - prieš trejus metus, būdamos savo populiarumo viršūnėje, žaviosios moterys taip pat neprašydavo neįsivaizduojamų honorarų – grupės pasirodymą buvo galima užsisakyti už 4000-5000 litų. Dabar gi moterys atvyktų koncertuoti už tris tūkstančius litų.

Beveik per pusę savo honorarą nurėžė Rytis Cicinas. Kadaise estrados princu tituluotas atlikėjas už koncertą į kišenę susižerdavo 6 tūkstančius litų, o dabar jo įkainis neprimena karališko: „Veido“ duomenimis Rytis šou surengtų ir už 3000-3500 litų.

Bene labiausiai atpigo Lietuvos roko grupės „Antis“. Po ilgos pertraukos su didžiuliu trenksmu ir prieštaringai įvertintais albumais sugrįžusi grupė 2008 metais už pasirodymą privačiame vakarėlyje galėjo paprašyti ir 40 tūkstančių litų. „Dabar būsime laimingi už koncertą gaudami ir 7 tūkst. litų“, - „Veidui“ sakė A.Kaušpėdas.

Tačiau yra keli atlikėjai, kurių honorarų dydžiai galėtų sukelti pavydo priepuolį ne vienam kolegai muzikantui. Egidijus Dragūnas, ir prieš krizę už koncertą susižerdavęs nuo 10 iki 20 tūkst. litų, šiandien, jei tikėtume „Veidui“ pasakytais buvusio Selo vadybininko Martyno Tylos žodžiais, už pasirodymą vakarėlyje paprašytų nuo 20 iki 80 tūkst. litų.

Kaip inkstas taukuose vartosi ir Marijus Mikutavičius – jei 2008 metais jis už pasirodymą susižerdavo „tik“ 5-6 tūkstančius litų, šiandien jau jo honoraras siekia 16-17 tūkstančių litų.