„Tai dar vienas itin populiarus TV formatas – lengvas ir nuotaikingas studijinis pasimatymų šou, kuriame vienas vyras antrąją pusę rinksis net iš trisdešimties moterų! – praneša „Pasirink mane“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, kuris kuria ir projektą „Ūkininkas ieško žmonos“. – Su Mindaugu drauge dirbome „Lietuvos talentuose“, „Vaikų balso“ rinkimuose – jis tikras profesionalas. Vis dar negalime atsidžiaugti Nijolės Pareigytės startu. Nijolė ir Mindaugas – karščiausi šios vasaros piršliai!“

M. Stasiulis skuba įsijausti į naująją rolę ir jau kviečia visus norinčius dalyvauti „Pasirink mane“ pasimatymuose – užpildyti dalyvio anketą jau galima TV3 interneto svetainėje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Panelėms šiame šou dalyvauti verta dėl to, kad be didelės atsakomybės bus galima juokauti vyrų tema. Vaikinams – dėl to, kad galima pasijausti tarsi arabų šeichu. Juk jie dalyvaus pasimatyme su 30 moterų! Smagu bus ir man. Galėsiu būti ir piršliu, ir tuo, kuris kartais nuleidžia ant žemės pernelyg gerai apie save manančius. Žodžiu, „Pasirink mane“ bus ir diskusijų, ir pasimatymų, ir savotiškos loterijos šou.“ – kaip dera tikram piršliui daugžodžiavo M. Stasiulis.