Nuo šiol įvairiuose vakarėliuose ir stilinguose renginiuose į parankę Gediminui įsikibusi vaikšto konkurso „Mis Lietuva 2009“ fotogeniškiausia išrinkta mergina Justina Kazlauskytė (21).

Ilgą laiką Gedimino mūza ir širdies drauge buvo modelis ir stilistė Ditė Antanaitytė, su kuria žymus fotografas iki šiol dirbo drauge – Ditė kūrė modelių stilių Gedimino fotosesijoms. Tačiau pastarąjį mėnesį G. Žilinskas linksminasi su J. Kazlauskyte. KLUBAS.LT šaltinių teigimu, jiedu buvo pastebėti artimai bendraujantys viename sostinės naktinių barų.

Į žurnalo „L‘officiel Mada“ pristatymą trečiadienio vakarą G. Žilinskas taip pat atsivedė Justiną. Tačiau paklaustas, ar jiedu – nauja pora – Gediminas bandė apsiriboti tradicine „nei patvirtinu, nei paneigiu“ fraze.

Kiek vėliau Gediminas sakė, jog kol kas negali įvardinti jų santykių, tačiau paklaustas, ar Justiną galima įvardinti jo naująja simpatija, žvaigždžių fotografas tryško entuziazmu: „Tai žinoma, kokia simpatija – ji mano mūza! Pažiūrėkite, koks nerealus ji fotomodelis!“

KLUBAS.LT fotogalerijoje – G. Žilinskas ir jo mūzos.