„Dabar jau galiu sakyti, kad ten – mano namai“ – „Auksinės blykstės“ studijoje prisipažino moteris. Tačiau prieš aštuoniolika metų, kai po studijų Maskvoje ji nuvyko dirbti į Londoną, didžiausia kliūtimi jai tapo kalbos barjeras. Režisierė nesugebėdavo suprasti vienu metu kalbančių kelių žmonių. Dabar Dalios gyvenime anglų kalba nustūmusi gimtąją į antrą vietą. „Aš dabar netgi sapnuoju angliškai. Net mano tėveliai sapnuose kalba su manimi šia kalba,“ – pasakojo populiarių spektaklių Lietuvoje kūrėja.

Laidoje kartu viešėjusį Julių Veselką toks teiginys pribloškė. Vyras piktinosi, kad tokių kaip Dalia žmonių kalbos apie meilę tėvynei ir lietuvybę yra nieko vertos. „Lietuvis turi būti čia ir gyvenimą kurti su visais drauge čia“ – dėstė J. Veselka. Tačiau režisierė tėškė Seimo nariui atgal savų argumentų: „Aš esu labiau lietuvė nei Jūs. Kas nors iš Jūsų padarykite tiek gerų darbų Lietuvai, kiek aš jų padariau...“

„Auksinės blykstės“ studiją palikus Seimo nariui, režisierė pralinksmėjo ir pasakojo apie įsimintinas pažintis ir pokalbius su garsiausiais aktoriais, režisieriais ir žinomais visame pasaulyje žmonėmis. Dalia Ibelhauptaitė atskleidė savo įspūdžius apie pažintis su Bradu Pittu, Roberut De Niro ir Al Pacino. Pastarąjį sutikusi, moteris neteko amo ir pratylėjo visą vakarą. Po įspūdingos vakarienės lietuvės sutuoktinis, garsus britų aktorius Dexteris Fletcheris juokavo: „O aš Al sakiau, kad turiu labai protingą žmoną.“

Daliai Ibelhauptaitei „Auksinėje blykstėje“ teko ir aktorės vaidmuo. Vydo ir Saulėno režisuotame spektaklyje moteris pateko į keblią situaciją, kai oro uoste ją sustabdė muitinės darbuotojai ir liepė pasiaiškinti, kodėl jos lagamine sugrūstos kruvinos paklodės, nupjauta ausis ir kruvinos žirklės. „Čia po sekso su lietuviais,“- ramiai atsakė spektaklio apie Svynį Todą režisierė.

Apie prisilietimą prie saldaus Holivudo aktorių gyvenimo, pikantiškas detales ir smagias istorijas – jau šį penktadienį, 19.10 val. „Auksinėje blykstėje“ per LNK.