Kol moteris užkulisiuose laukė savo eilės žengti į ,,Trečią butą“, kur buvo diskutuojama apie grožį, Klubas.lt A. Jasaitytę-Čeburiak pakalbino motiniškomis ir grožio temomis.

Aistė sako dar nesuprantanti, į mamą ar tėtį dukrelė panašesnė ir pasakoja, jog mėnesio pirmadienį sulauksianti Elzė keičiasi dienomis, todėl pora tiesiog džiaugiasi nuostabiomis akimirkomis.

,,Atsirado didžiulis pilnatvės jausmas. Iš pradžių jaučiau tokią didelę euforiją, žinoma, ir dabar jaučiu, bet jau ateina apsipratimo jausmas. Tas jausmas yra labai smagus – visi kiti dalykai, dėl kurių anksčiau gal pergyvenai, tampa tokie nereikšmingi. Atsiradus vaikeliui, galvoji apie jį, galvojant apie ateitį, taip pat galvoji apie vaikelį“, - su šypsena veide pasakoja A. Jasaitytė.

Laiminga mama apgailestauja tik dėl vieno – iškart po gimdymo stipriai atšalo orai, todėl, skirtingai nei kitais metų laikais vaikų susilaukusios mamos, A. Jasaitytė negali žiema grožėtis stumiant vežimėlį: ,,Kiti pratina prie lauko vaikelius, bet iki šiol buvo per didelis minusas, tai tenka sėdėti užsidarius. Bet labai padeda vyras. Jeigu Elzė miega, tai jis prižiūri, tuomet aš bent į parduotuves nueinu. Labai džiaugiuosi, nes tikrai labai matosi, kad toks didžiulis atsakomybės jausmas atsiradęs. Žinoma, taip ir turėtų būti gyvenime, bet iš tikrųjų – labai rūpinasi viskuo.“

Paklausta apie grožį ir išorės pasikeitimus, dėl kurių skundžiasi daugybė vaikų susilaukusių mamų, A. Jasaitytė pasidžiaugia, jog ji pajutusi tik gerus ir tik dvasiniame pasaulyje pakitusius dalykus: ,,Niekas nepasikeitė – kaip negimdžiusi jaučiuosi. Galiu dėtis vakarinę suknelę atvira nugara ir eiti apsiavusi aukštakulnius kur nors.
Tikriausiai mano sveikatos sistema yra labai dėkinga, nes, kai būna sutrikimai kokie, tuomet žmogus linkęs labai labai pilnėti. Tai reiškia, kad galbūt kažkas nelabai gerai funkcionuoja. Tad, jeigu kalbant tik apie išorinį grožį – viskas kaip buvo“, - linksmai pasakoja A. Jasaitytė.