Nors Aistė ilgai slėpė būsimo kūdikio lytį ir detaliai savo nėštumo niekada neaptarinėjo, antradienio vakarą vykusiame besilaukiančių ar neseniai vaikelio susilaukusių garsių mamyčių apsuptyje A. Čeburiak pamiršo savo nuostatas ir su kitom mamytėm pradėjo aptarinėti nėštumo subtilybes.

Paklausta, kas jai turėtų netrukus gimti, Aistė neslėpė – ji laukia į pasaulį pasibelsiančios mergytės. „Tai ko gi tu visai nepasikeitei? Taigi sako, kad dukrytė pavagia mamos grožį, o tu visai nepasikeitei, dėl to ir galvojau, kad berniukas bus“, – emocionaliai komentavo Eglė Jackaitė. „Mergytė, mergytė...“, – švelniai sakė Aistė.

Rankdarbių pamokėlėje, kurioje dalyvavo ir daugiau garsių šalyje mamyčių, Aistė taip pat nusprendė pasiūti medžiaginę lėlytę su kaspinėliu. Kol kitos moterys siuvo konkrečius gyvūnėlius, A. Čeburiak sakė, jog konkretaus gyvūno nesiuva: „Žinau tik, kad čia mergytė.“

Kaip visada žavi ir santūri Aistė garsių mamyčių apsuptyje taip pat prasitarė, kad kūdikis gali gimti bet kurią akimirką.

Aistė su aštuoneriais metais jaunesniu būsimos dukrelės tėvu Romanu Vilniaus santuokų rūmuose santuoką įteisino šių metų liepos pabaigoje. O didžiules pagoniškais papročiais paremtas vestuves iškėlė rugpjūčio viduryje.