A.Lelkaitis savo karjerą pradėjo dar 1994-aisias LitPoliinter televizijoje kaip reporteris, 1996-1998 m. buvo Radijo stoties M-1 žinių redaktorius, 1998-2001 m. LNK žinių prodiuseris, 2001-2006 m. Lietuvos televizijos žinių tarnybos vadovas. Nuo 2006 m. dėstė VU ir vadovavo lavinimosi kursams.

Daugiau nei dvylika metų dirbai rimtame žurnalistikos žanre, TV žiniose, vadovavai Žinių tarnyboms. Kodėl pereini prie pramogos?

Pramoga yra toks pats rimtas žanras, tik už kadro (juokiasi) Visuomet maniau, kad žmonės, skaidrinantys kitiems nuotaiką, dirba ne ką mažiau svarbų darbą. Teisybę pasakius, imtis tokios laidos apsisprendžiau vos
pamatęs Japonų „Asahi" televizijos laidą („Supertortas" daromas pagal jų licenciją), nes atmosfera joje buvo fantastiškai džiugi. Kiek suprantu, žmonės krizės metu planuoja taupyti maisto, drabužių ir pramogų sąskaita. Tai va, pramogą jiems pasiūlysime nemokamai. „Supertorto“ pavadinimą pasirinkome todėl, kad visos mūsų viešnios sėdės puošniose torto dekoracijose.

Prajuokinti, pralinksminti - daug sunkiau?

Kaip sako scenaristai, drama - pavyksta visada, o juokauti... sunku. Tačiau kurdami „Supertortą" turime keletą privalumų: japonų patirtį (laida „Ranking the Stars" kuriama nuo 2004-ųjų ir jos reitingai išlieka aukšti), nuostabias linksmų plaučių dalyves, bei charizmatiškąjį vedėją Algį Ramanauską - Greitai. Manau, kad šis mišinys išties yra grėsmingas konkurentams, tačiau, dirbame ne jiems, o žiūrovams.

„Supertortas" - japonų televizijos formatas. Kodėl būtent jį pasirinkai kurti kaip pirmąjį savo darbą?

Dėl nepaprastai linksmos atmosferos. Laidos esmė - linksmas grupės reitingavimas. Laida sukonstruota bene idealiai. Tai televizijos pasaulyje vadinama „formatu". Jei bandytum pakeisti nors
vieną elementą - viskas sugriūtų kaip kortų namelis. Būtent todėl ši laida gali būti gaminama ir Japonijoje, ir Olandijoje, ir Vokietijoje, ir Belgijoje ir pan. Visur žmonės panašūs, visur panašiai reaguoja. Manau, kad laida suteiks daug malonumo ir intrigos Lietuvos žiūrovams.

Ar tave patį domina įžymybių gyvenimo naujienos?

Lietuva - tokia maža šalis, kad visi apie visus žinome. Man tik gaila, kad įžymybės per mažai mušasi (juokauju, žinoma). Tiesa, kartais stebina, kai pats žmogus save pavadina „žvaigžde". Kaip sako vienas
mano pažįstamas, visiems būtų geriau, jei žmonės mažiau susireikšmintų. Džiaugiuosi, kad į laidą eis žmonės, kuriems nesvetima saviironija ir humoro jausmas.

„Supertorte" dalyvaus daug žinomų ir gražių moterų. Jau nemažai sutiko. Kurios įžymybės sutikimu dalyvauti „Supertorte" didžiuojiesi?

Absoliučiai visomis, nes tai yra fantastiškos asmenybės. Tarp jų - Ilona Penkauskienė, Laima Tamulytė (Mama Rock'n'Roll), Lina Žvirblytė, Ingrida Kazlauskaitė...
Ar į „Supertortą" pakviesi savo buvusią gyvenimo moterį - fotomenininkę Vaivą Abromaitytę?

Su Vaiva likome draugais, ir viliuosi, kad ji savo įtemptoje darbotvarkėje ras laiko atvykti į laidą.

Sudaryk seksualiausių Lietuvos žvaigždžių dešimtuką

1.Edilija Šliauderienė – Geltona

2. Jurga Šeduikytė

3. Rūta Mikelkevičiūtė

4. Ugnė Skonsmanaitė

5. Jurgita Jurkutė

6. Shorena

7. Aistė Paškevičiūtė

8. Elena Puidokaitė - Atlanta

9. Giedrė Rusytė

10. Agnė iš IKI parduotuvės

Tau labiausiai imponuojančių garsenybių TOP 10.

1. Vienas iš „Apple“ įkūrėjų Steve Jobs

2. Turtingiausias pasaulyje žmogus Bill Gates

3. Mokslininkas Stephen Hawking

4. TV laidų vedėjas Jon Stewart

5. CNN korespondentė Christiane Amanpour

6. Atlikėja Madonna

7. Režisierius Quentin Tarantino

8. Aktorė Scarlett Johansson

9. Žurnalistas Jeremy Clarkson

10. JAV prezidentas Barack Obama