Šiandien, gegužės 13-ąją, „Lietuvos ryto televizijos“ laidos „Super L.T“ išplatintame pranešime žiniasklaidai cituojamas rašoma, kad „Eurovizijoje“ su „LT United“ dalyvavęs ir geriausią visų laikų rezultatą pasiekęs Andrius Mamontovas Sashos Son(g) ir M.Tylos pareiškimus, jog Lietuvos atstovas gali atsisakyti dalyvauti konkurse, vadina juokingais.

„Čia toks jausmas, kad daromas tarptautinis skandalas, neva rusai bando susidoroti su lietuviais, tačiau tai netiesa“, - pranešime žiniasklaida cituojamas A.Mamontovas.

M.Tyla buvo priblokštas tokių A.Mamontovo žodžių.

„Galiu pasakyti, kad Andrius klysta – mes čia nieko nedarėme specialiai, viskas vyko savaime. Jokių išsišokimų nebuvo. Visi eina ir mus giria, kad mes pirmieji pradėjome kalbėti, nes daugelis šalių yra nepatenkintos. Neturiu jokio tikslo sau darytis reklamą. Galiu prisiekti savo vaikais, kad tai nebuvo specialiai kuriama, - karščiavosi M.Tyla. – Jie iš tikrųjų labai susimąstė ir labai rimtai pradeda su mumis kalbėtis. Galiu viena pasakyti – šiandien jau režisierės pačios ateina į mūsų kambarėlį kalbėtis“.