Po praėjusios savaitės komisijos ir žiūrovų balsavimo grėsmė palikti projektą buvo iškilusi Artūro Orlausko ir Faros bei Skaivos ir Ruslano Kirilkino duetams. Tačiau Skaivą su Ruslanu išgelbėjo žiūrovai – jie šiam duetui skyrė 848 balus, pora, susumavus dviejų savaičių balus, liko šeštoje vietoje.

Mažiausiai balų, 299, žiūrovai šeštadienio vakarą skyrė Šorenai ir Stano, daugiausiai – Mios ir G. Leškevičiaus duetui.

Dviejų savaičių komisijos ir žiūrovų balai lėmė, kad projektą palieka Karina Krysko ir Audrius Bružas.

Komisija savo balais šį šeštadienį labiausiai palaikė Mios ir Giedriaus Leškevičiaus duetą bei Rūtą Ščiogolevaitę su Mundžiu – jiems Gediminas Zujus, Dalia Teišerskytė, Donatas Katkus bei Vytautas Juozapaitis skyrė aukščiausius balus. Mažiausiai balų komisija už šio šeštadienio pasirodymą skyrė A. Cicėnaitei ir D. Mertinui.

Šį šeštadienį duetų scenoje šiltų emocijų netrūko. Kaip visada itin jausmingai ir aistringai vienas kitam dainavo R. Ščiogolevaitė su Mundžiu, o Mia tapo seksualiausia visų laikų moterimi tituluojama Marlyn Monroe.

Pavojingoje iškritimo zonoje, po praėjusios savaitės balsavimo rezultatų, atsidūręs Ruslano Kirilkino ir Skaivos Jasevičiūtės duetas atliko už širdies griebiančią dainą iš roko operos „Jūratė ir Kastytis“, o Artūras Orlauskas su Fara dainavo legendinę „Rebelheart“ baladę „Kelias pas tave“.

Daugiausiai balų, susumavus dviejų savaičių žiūrovų ir komisijos balus, surinko Mia ir Giedrius Leškevičius, mažiausiai - vos prieš dvi savaites į projektą atėję Karina Krysko ir Audrius Bružas.

Primename, kad iš projekto jau anksčiau iškrito Ingrida Kazlauskaitė su Egidijum Bavikinu, juos pakeitė Karinos Krysko ir Audriaus Bružo pora.

KLUBAS.LT fotogalerijoje – akimirkos iš jausmais pulsuojančio „Žvaigždžių duetų“ filmavimo.