1. Tarptautinių grožio konkursų dalyvė, inžinierės specialybę turinti žinomų atlikėjų Livetos ir Petro Kazlauskų dukra Ingrida po įvairiausių savęs išbandymų, pagaliau žengia tėvų pėdomis. LNK „Žvaigždžių duetuose 3“ ji kviečiama dainuoti kartu su operos solistu Egidijumi Bavikinu.

2. Į statybų verslą panirusi buvusi Mariaus Gelažniko žmona Daura Zenkevičiūtė vaikystėje po kelias valandas kasdien praleisdavusi prie pianino, tačiau vietoj konservatorijos pasirinkusi ekonomiką, dabar entuziastingai ėmėsi įgyvendinti savo vaikystės svajonę – dainuoti. Jos partneris – muzikinio realybės šou „Dangus“ dalyvis stilingasis Vaidas Baumila. 3. Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Aušra Cicėnaitė prisipažįsta esanti didelė šio projekto gerbėja. „Nors esu operos žmogus, nebijau būti vertinama komisijos – juk svarbu ne balai, o žmonių širdys,“ - teigia Aušra. Su Aušra kartu dainuos moterų numylėtinis muzikalusis aktorius Dalius Mertinas. Abu dalyviai – ne naujokai „Žvaigždžių duetų“ scenoje. Dalius Mertinas pernai dainavo su atlikėja Berneen, tačiau susiklosčius aplinkybėms, projekto nebaigė. Aušra Cicėnaitė buvo projekto kviestinė žvaigždė, taip pat jai teko dirbti vertinimo komisijoje.

4. Rūta Ščiogolevaitė –artistiška, energinga ir įtaigi profesionalė. Jos partneris - verslininkas Edmundas Štenger spaudoje pristatomas kaip „ gražus tamsiaodis tobula švytinčia šypsena”. Edmundas jaunystėje buvo žinomas Mundžio vardu, muzikinę karjerą pradėjo kaip didžėjus, vėliau vedė didelius renginius ir koncertus. Mokėsi Varšuvos universitete, reklamos agentūrą įkūrė Latvijoje.

5 . 25 metų dainininkė, muzikinio realybės šou dalyvė Augustė stengiasi nedainuoti tik dėl pinigų ir populiarumo, ji pirmenybę teikia saviraiškai, įdomumui, naujiems iššūkiams. Kone dvigubai už merginą vyresnis jos partneris – Vygantas Kazlauskas - Vilniaus miesto universitetinės ligoninės angiochirurgijos, anesteziologijos ir reanimacijos skyriaus vedėjas. Tačiau gydytojas turi dar dvi vizitines korteles – renginių organizatoriaus ir atlikėjo. Vygantas yra išleidęs albumą “Daina iš toli”. Sprendimą dalyvauti “Žvaigždžių duetuose” abu priėmė atidarymo išvakarėse.

6. Dainininko amplua pasirodysiantis Giedrius Leškevičius, LNK publicistinės laidos „Abipus sienos“ vedėjas, žurnalistas. Nors dauguma žmonių Giedrių pažįsta kaip kriminalinių reportažų rengėją, jis dainuoja visą savo gyvenimą - scenoje pirmą kartą pasirodė vos ketverių metų. Baltijos šalių karaokės konkurse „FinBaltic karaoke queeen and king“ Giedrius pripažintas karaliumi! Su scenos partnere - atlikėja Mia – jie pažįstami jau daugelį metų. „Mia turi puikų balsą, tikrą Dievo dovaną, Lietuvos scenoje nedaug tokių puikių dainininkių. Ji gali dainuoti ir aukštai, ir žemai, ir dramatiškai, ir lyriškai. Bus smagu rengti skirtingus numerius ir rodyti žiūrovams“, - sako Giedrius Leškevičius.

7. Pastaruoju metu itin išgarsėjęs atlikėjas, pelnęs „Muzikos akademijos“ laureato vardą, Ruslanas Kirilkinas uždainuos kartu su žinomu televizijos veidu, savo kraštiete – Skaiva Jasevičiūte. Šiuos du žmones vienija gimtasis miestas. Kai Ruslanas dainavo „Tu mano mergytė, aš tavo berniukas“, Skaiva tuo metu Klaipėdoje vedė radijo laidas.

8. Vieną didžiausių iššūkių artėjančiuose LNK „Žvaigždžių duetuose“ mes politiko Artūro Paulausko žmona Jolanta. Žavi, stilinga moteris, charizmatiška asmenybė, dviejų vaikų mama Jolanta Palauskienė LNK muzikiniame projekte dainuos su vienu gražiausių Lietuvos tenorų – Merūnu Vitulskiu.” Priimu tai kaip žaidimą, kaip naują potyrį savo gyvenime. Jei nepabandysiu, taip ir nesužinosiu, ką reiškia stovėti prieš didžiulę auditoriją su mikrofonu“, - sako Jolanta.

9. Televizijos laidų vedėja ir realybės šou dalyvė gruzinė Šorena Lietuvoje išgarsėjo Stano sukurta daina „Karas nesibaigia“. Taigi, neatsitiktinai šiame projekte gražuolės Šorenos partneris ir mokytojas – Stano - filologas, daininkas, aktorius, dviejų knygų autorius ir, kaip jį vadina kolegos - „geriausias vestuvių planuotojas“.

10. Artūras Orlauskas - profesionalus humoristas, aktorius, scenaristas, renginių organizatorius, Lietuvos vandensvydžio čempionas, Kauno rajono savivaldybės tarybos narys dainuos kartu su geru savo bičiuliu Aleksandru Ivanausku, grupės „Rondo“ lyderiu, gerai žinomu Faros pravarde.“Rondo” jau spėjo išauginti kelias klausytojų kartas, ir smagiausia, kad po daugiau kaip dvidešimt metų profesionalioje scenoje Aleksandras gali pasakyti „man niekada nebuvo gėda groti. Myliu savo publiką. Vienodai groju žmonių pilnam stadionui ir salei su keturiais klausytojais“.