Tokį stilizuotą vieno garsiausių pasaulyje dizainerio Tomo Fordo Rudens-žiemos 2008/2009 kolekcijos pristatymą ypatingiems svečiams ir klientams surengė „Fashion gates“ valdybos pirmininkė Asta Valentaitė-Pinkevičienė. Kartu su pasauline naujausio agento 007 filmo „007 Quantum of Solace“ („Paguodos kvantas“) premjera, „Vilniaus vartų“ boutique „Luximus“, prekiaujanti Tomo Fordo vyriškais drabužiais, pristatė naujausią šio dizainerio kolekciją skirtą būtent Jamesui Bondui – būtent T. Fordas kuria naujausio J. Bondo (akt. Danielis Craigas) stilių.

Penktadienio vakarą į prabangų „bondišką“ vakarą susirinkę svečiai mėgavosi visais Bondo malonumais: „Martini vodka“ kokteiliais, kuriuos geria agentas 007, ganė akis į gražias Bondo merginas, demonstravusias moteriškąją T. Fordo kolekcijos dalį, galėjo prisiliesti prie T. Fordo stiliaus ir patys įsigyti Bondo fraką, lagaminą ar „Omega“ rankinį laikrodį už viena kitą tūkstantį litų.

Vakaro vedėjas V. Rumšas, į saloną „Luximus“ atvažiavęs „Aston Martin“ automobiliu drauge su A. Valentaite-Pinkevičiene, negailėjo pagyrų T. Fordo stiliui ir juokaudamas lyginosi su tikruoju J. Bondu. Taip pat su agentu 007 buvo sulyginti ir vyriškąją kolekcijos dalį demonstravę modeliai: vyriški, stiprūs, stilingi, bet jokiu būdu ne saldūs – tiesiog vyro tobulybės etalonas.

Tomo Fordo mada ir „Martini vodka“ kokteiliais mėgavosi Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas, sesės Violeta Blėdienė ir Ramunė Majithia, Marius Gelažnikas, Jogaila Morkūnas, Mantas Petruškevičius, vakaro šeimininkai Laimutis ir Asta Pinkevičiai, Juozas Statkevičius ir kiti žinomi veidai.

Daugelis vakarėlio svečių šventę pratęsė Vilniaus kokteilių bare „Absento fėjos“, kur Jameso Bondo merginos šėlo nesivaržydamos, o „bondai“ atsikratė įpareigojančių švarkų.