Vilniaus naktiniame klube „Helios“ būriavosi ištikimiausi FHM skaitytojai (vyrai arba vyrai su antrosiomis pusėmis), žurnalo puslapių herojės ir keli muzikos pasaulio atstovai.

Gimtadienio proga griežtai heteroseksualus žurnalas pačiame klube tiesiogiai filmavo ir kūrė filmą, kurio aktoriais galėjo pabūti visi susirinkusieji. Drąsiausi aktoriai, išėję į scenos-filmavimo aikštelės vidurį, buvo aktorius Ramūnas Rudokas, į renginį atėjęs su mylimąją, ir seksualioji atlikėja Sonia.

Vakarėlio metu vyriausiasis FHM redaktorius Aidas Puklevičius ir likusi komandos dalis pažėrė ne vieną ir ne du su tam tikromis kūno vietomis, tam tikromis pozomis, tam tikromis orientacijomis, tam tikrais veiksmais lovoje ir tam tikro žanro filmais susijusius juokelius.

Žurnalas vyrams išlaikė savo stilių ir FHM „Oskarų“ teikimo ceremonijoje garsiai paskelbė, kad dažniausiai žurnale vartojamas žodis buvo by**s. Redakcija taip pat nepamiršo apdovanoti ištikimiausius skaitytojus ir gražiausią viršelio merginą, kuria tapo Goda Sabutytė, nepasirodžiusi vakarėlyje.

Vakaro vedėjais tapo Aidas Puklevičius ir Skaiva Jasevičiūtė. Jiedu negailėjo šmaikščių komentarų ne tik svečiams, bet ir vienas kitam. Aidas šviežiai užsimezgusią Skaivos ir Marijono Mikutavičiaus draugystę visiems girdint lygino su istorine Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meile.

Vis dėlto labiausiai publika šėlo, kai vakaro organizatoriai pasakojo nešvankius anekdotus ir ne mažiau necenzūrines gyvenimiškas istorijas. Tarp katutėmis plojančių svečių buvo Tomas Sinickis, ŽAS atstovai Marius Berenis-Tru ir Gidonas Šapiro-Bilas, Ramūnas Rudokas, Biplan vyrukai Maksas Melmanas ir Olegas Aleksejevas, žavioji atlikėja Sonia ir keli kiti žinomi veidai.

Akimirkos iš FHM gimtadienio – rubrikoje Fotogalerija.