Gegužės pradžioje LNK studijoje ją sveikins ne tik estrados grandai bei scenos kolegos – į studiją išdidžiai atrisnos arklys. Humoro vakarui šyvis, vardu Vulfas, bus papuoštas – apipieštas gėlėmis ir aprašytas užrašais „Taksi“.

„Apolonija, ar užuodi, koks čia kvapas?“, - dar prieš pasirodant žirgui Zizirskienės paklausė Nuotaka, netikėtai išnirusi iš dviejų metrų aukščio torto. „Šitas kvapas man primena jaunystę...“, - nostalgiškai atsiduso „Tortadienio“ kaltininkė.

Į studiją ramiai atjojo grupės „Vairas“ narys, humoristas Klarkas, nešinas gėlėmis. „Čia man? Arklys?“, - sublizgo Apolonijos akys, tokią dovaną pamačius. „Ne, tau gėlės“, - burbtelėjo Klarkas.

„Aišku, kad liūdna. Juk aš ant arklio gimusi. Man tokia dovana labai paciktų“, - po „tortadienio“ pasakojo Apolonija.

Jojant šaligatviu į filmavimą, Vulfas buvo baikštus, mat neįpratęs prie automobilių gausmo. O šie, be kita ko, dar ir signalizavo, praeiviai fotografavo, o žirgas vis muistėsi, norėdamas pasižiūrėti, kas ant jo sėdi. O sėdėjo rubensiškų formų Nuotaka. Tiesa, ji tik antrą kartą gyvenime sėdėjo ant arklio.

Nežinia, ar norėdamas į save atkreipti dėmesį, ar iš susijaudinimo, Vulfas, atvestas į studiją, kaip mat prikrovė krūvelę. Bet nei žiūrovų, nei atlikėjų tai neišgąsdino. Tik kiek kebliau buvo Zizirskienei, nes ji turėjo stovėti prie užpakalinės žirgo kūno dalies.

Gegužės antrąją Zizirskienė triukšmingai ir net skandalingai atšvęs savo kūrybos 50-metį. Teatralizuotame koncerte „Tortadienis Nr. 1. Zizirskienės show“ linksminsis Rytis Cicinas, grupė „Die2kai.lt“, skambias dainas meškų apsuptyje dainuos bei linksmas istorijas pasakos Artūras Orlauskas, geriau žinomas kaip Zakarauskas, Grupė „Ambrozija“, visų pasiilgtoji Ponia Hana, „Dviračio šou“ komanda, o taip pat Liveta ir Petras Kazlauskai, Mama Rock‘n‘roll, „Parodijų teatras“, „Aliukai“, Alytaus ir Kauno cirkai. Beje, Apoloniją kuriam laikui pradangino magas Arvydas Stonys.