Vilniaus statybos ir dizaino kolegijos, Interaktyvaus dizaino antro kurso studento filmas "Karalius mirė, tegyvuoja karalius!" (5min.30sek.,2006, VSDK) laimėjo pirmąją vietą.

Jam iteiktas diplomas ir festivalio organizatorių bei rėmėjų prizas.

Festivalio atrankinės komisijos teismui buvo atsiųsti keli šimtai filmų, iš kurių tik dalis pateko į konkursinę programą, tarp jų buvo ir Vaidoto Kriaučiūno animacinis filmas, sukurtas 3D kompiuterinės grafikos technika.

Tai trumpas pasakojimas apie gyvenimą, aistras ir intrigas, vykstančias ant šachmatų lentos. Čia ir kova, ir išdavystė, ir meilė, ir amžinas gyvenimo ratas.

Zlino festivalyje, ir jo studentiškoje dalyje, kuri vadinosi "Zlinsky Pes", vyko ir praktiniai užsiėmimai, kurių metu lietuvių delegacijos vadovas bei Vilniaus statybos ir dizaino kolegijos dėstytojas, režisierius Valentas Aškinis pravedė seminarą su tarptautine studentų grupe, pristatė VSDK animatorių ir interaktyvaus dizaino jaunųjų specialistų rengimo metodiką, eksperimentus, studentų sukurtus animacinius ir vaidybinius filmus, praktines užduotis bei pratimus.

Paskaitas skaitė ir seminarus su studentais pravedė ir įžymūs Čekijos, Rusijos, Amerikos ir kitų šalių kino ir animacijos profesionalai, tokie kaip Jan Pinkava (Oskaro laimėtojas už animacinį trumpo metražo 3D animacinį filmą "Geri's game"), Aleksej Kotionockin (garsiojo "Na, palauk" serialo režisierius), Edgar Dutka (garsios Prahos mokyklos FAMU kino dramaturgijos ir režisūros dėstytojas) bei kiti.

V.Kriaučiūno filmu jau susidomėjo „Poitier“, Prancūzijoje vyksiančio studentiskų filmų festivalio organizatoriai ir pakvietė menininką jame sudalyvauti.