Aktoriui, žinomam dėl Thanoso vaidmens „Marvel“ kino visatoje ir Keiblo personažo filme „Deadpool 2“, buvo pasiūlytas Oveno Greidžio vaidmuo atnaujintoje „Juros periodo parko“ (angl. „Jurassic Park“) franšizėje, rašoma pranešime spaudai.

J. Brolinas prisipažino, kad atsisakė legendinės „Juros periodo“ franšizės, nes tiesiog negalėjo įsivaizduoti savęs pagrindinio veikėjo amplua.

„Su visa pagarba Stevenui [Spielbergui], neįsivaizdavau, kaip tai suvaidinčiau,“ – prisimindamas savo sprendimą ir Chrisą Prattą, kuriam teko vaidmuo, sakė Joshas Brolinas.

„Ir aš labai džiaugiuosi savo sprendimu. Ką Chrisas [Prattas] daro su vaidmeniu, manau, jis yra tinkamas vaikinas šiai istorijai,“ – teigė aktorius.

Joshas Brolinas taip pat pagyrė savo „Marvel“ kino visatos kolegos Piterio Kvilo vaidmenį franšizėje.

„Kai pamačiau Chrisą [Prattą] filme „Galaktikos sergėtojai“, nes aš jį šiek tiek pažinojau anksčiau, pamaniau: „KĄ?“. – teigia aktorius J. Brolinas. - „Aš turiu omenyje, mes visi taip pagalvojome. Net besigėdydamas jam tai pasakiau, kai vieną kartą pamačiau jį vakarėlyje. Man atrodė: „Bičiuli, kaip [po velnių] tu tai išdarinėji?“

„Man labai patinka, kad kitiems žmonėms sekasi gerai, taip turi būti ne tik man. Taigi taip, manau, kad žinojau, kad kažkas kitas atliks Oveno [Greidžio] vaidmenį daug geriau už mane,“ – kodėl atsisakė pagrindinio vaidmens „Juros periodo pasaulio“ franšizėje atskleidė J. Brolinas.

„Juros periodo pasaulio“ franšizė sugrįžta į kino teatrus birželio mėnesį su paskutine dalimi (bent taip teigiama šiuo metu), kurioje pamatysime ir originalios „Juros periodo parko“ žvaigždės Samą Neillą, Laurą Dern ir Jeffą Goldblumą.

„Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ bus išleistas 2022 m. birželio 10 d., likus vos vienai dienai iki datos, kai Stevenas Spielbergas 1993 m. birželio 11 d. pradėjo „Juros periodo parko“ odisėją.

Filmo anonsas: