Dainininkė ir aktorė netrukus kinuose pasirodysiančiame režisieriaus Ridley Scotto filme vaidina Patrizią Reggiani, buvusią Maurizio Gucci (vaidina akt. Adamas Driveris) žmoną, kuri buvo apkaltinta savo vyro žmogžudystės užsakymu po to, kai buvo palikta dėl jaunesnės moters. Skandalinga byla baigėsi šimtmečio teismu Italijoje.

Neseniai aktorė Lady Gaga papasakojo apie savo pasinėrimą į personažą, rašoma pranešime spaudai.

„Vienu metu filmavimo pabaigoje turėjau tam tikrų psichologinių sunkumų. Aš net viešbučio kambaryje gyvenau ir kalbėjau kaip Reggiani, taip pat filmavimo aikštelėje gyvenau ir kalbėjau kaip ji,“ - sakė Lady Gaga.

„Pamenu, vieną dieną išėjau į miestą su skrybėle pasivaikščioti. Nebuvau išėjusi pasivaikščioji maždaug du mėnesius ir mane apėmė panika. Pasijutau keistai, lyg būčiau filmavimo aikštelėje,“ - prisiminė filmo žvaigždė.

Lady Gaga atskleidė, jog prie šio vaidmens dirbo net trejus metus.

„Būsiu visiškai sąžininga ir atvira: kaip ji [Reggiani] gyvenau pusantrų metų. Ir paskutinius devynis mėnesius nuolat kalbėjau su akcentu. Net ne priešais kamerą aš niekad neišėjau iš personažo. Likau jame. Man buvo beveik neįmanoma kalbėti su šiuo akcentu būnant blondine. Iškart turėjau nusidažyti plaukus,“ - sakė dainininkė.

Drama „Gucci mados namai“ pasakoja kronikas apie Maurizio Gucci mirtį ir pasekmes po to, kai P. Reggiani 1995 metais pasamdė smogiką, kuris nužudytų jos buvusį vyrą.

Tikroji Patrizia Reggiani, kuriai dabar 72-dveji metai, kalėjo 18 metų ir buvo paleista į laisvę tik 2016-aisiais metais, tačiau ji vis dar tvirtina, kad buvo neteisingai nuteista. 2018-aisiais metais interviu metu P. Reggiani sakė: „Aš nesu kalta, bet nesu nekalta. Visi dalykai, kurie įvyko, buvo nesusipratimas.“

Tikrais įvykiais paremta drama „Gucci mados namai“ kinuose nuo lapkričio 26 d.

Filmo anonsas: