Nors „Amžinųjų“ komanda paprastam „Marvel“ kino visatos gerbėjui iš esmės nežinoma, tačiau šiuos herojus vaidinantys aktoriai atpažįstami visame pasaulyje. Režisierės Chloe Zhao filme pamatysime tokias kino žvaigždes kaip Angelina Jolie, Kitas Harringtonas, Richardas Maddenas bei Salma Hayek.

Kaip rašoma pranešime spaudai, aktorė S. Hayek vaidins Ajak personažą, tarpgalaktinių būtybių komandos motinos figūrą, tarsi „Amžinųjų“ dvasinę lyderę, teiksiančią patarimus ir užimančią margos komandos moralinio autoriteto vaidmenį.

Dabar, kai beveik viskas viešai žinoma apie projektą, paaiškėjo, kad aktorei Salmai Hayek nebuvo lengva užduotis išlaikyti paslaptį, jog ji prisijungė prie „Marvel“ kino visatos.

„Amžinųjų“ žvaigždė S. Hayek papasakojo istoriją apie bandymą meluoti, norint išlaikyti paslaptį nuo aktorių Ryano Reynoldso bei Samuelio L. Jacksono, besifilmuojant veiksmo komedijoje „Žudiko žmonos asmens sargybinis“ (angl. „The Hitman's Wife's Bodyguard“).

Ajak personažą vaidinanti aktorė S. Hayek atskleidė, kad kadangi tuomet „Deadpool“ ką tik tapo „Marvel“ kino visatos dalimi, ji skyrė daug dėmesio klausydamasi kolegų aktorių, neatskleisdama, jog ji pakviesta į būsimą kino studijos „Marvel“ filmą.

„Reynoldsas ir Jacksonas uždavinėjo klausimus vienas kitam, nes „Deadpool“ ankščiau nebuvo „Marvel“ kino visatos dalis, o dabar tapo. Ir Ryanas buvo naujokas, o Samuelis jau ekspertas, o aš tiesiog bandžiau klausytis, užduoti klausimus ir stengtis mokytis,“ – prisimena aktorė S. Hayek.

Atrodytų, aktorė padarė viską, kad išliktų santūri, nors ir norėjo pasigirti.

„Aš nenusėdėjau vietoje. Norėjau girtis! Taip norėjau, kad jie žinotų. Galvojau: „O, įdomu, ar būsiu atleista, jei tiesiog pasakysiu šiems dviem?“ – sako aktorė.

Tačiau buvo momentų, kai Hayek sugebėjimai saugoti paslaptis sukėlė abejonių, nes Samuelis L. Jacksonas pajuto aktorės nervingumą.

„Ir vieną dieną aš atsisėdau greta Samuelio iškart po to, kai jie kalbėjosi apie „Marvel“ kino visatą. Ir jis paklausė: „Taigi, kiek jie tau mokės?“ Aš paklausiau jo: „Apie ką tu kalbi?“ O jis sako: „Nagi, aš tave matau, tu būsi „Marvel“ filme ir tu nenori sakyti, nes tau liepė to nesakyti. Viskas gerai, aš priklausau šeimai.“ Tai buvo neįtikėtina! Jis pajuto mano nervingumą, norą pasigirti,“ – sako Salma Hayek.

Salmos Hayek debiutas „Marvel“ kino visatos filme „Amžinieji“ kinuose nuo lapkričio 5 d.

Filmo anonsas: