Aktoriaus D. Craigo teigimu, režisieriaus Cary Joji Fukunagos naujausias kūrinys „Mirtis palauks“ pasakoja apie įvykius, praėjus penkeriems metams po Ernsto Stavro Blofeldo sugavimo ir pasodinimo į kalėjimą. Ypatingasis Didžiosios Britanijos vyriausybės agentas Džeimsas Bondas mėgaujasi užtarnautu poilsiu, tačiau yra iškviečiamas dar kartą susigrumti su žmonijai pragaištingus planus turinčiu karininku, kurio vaidmenį atlieka Rami Malekas, kuris, nepaisant gandų, nėra klasikinis Bondo blogiukas daktaras Ne, bent jau pagal naujausią C. J. Fukunagos pareiškimą, rašoma pranešime spaudai.

Filme taip pat pasirodys aktorė Lashana Lynch, kaip Naomi, pirmoji 007 agentė moteris. Į franšizę iš 2015 m. filmo „Spektras“ (angl. „Spectre“) grįžta aktorė Lea Seydoux, kaip paslaptingoji Medeleine Swann, bei aktorius Christophas Waltzas, kaip Bondo priešas ir netikras brolis Blofeldas.

Aktorius Jeffrey Wrightas grįžta kaip Feliksas Leiteris po to, kai nepasirodė 2008 m. filme „Paguodos kvantas“ (angl. „Quantum of Solace“).

Dar vienas įrodymas, kad naujasis filmas „Mirtis palauks“ nebus eilinis Bondo pasakojimas - oficialiai patvirtinta trukmė. Pranešama, kad juosta bus ilgiausia iš visų franšizės pasakojimų. Kaip oficialiai skelbia kino studija „Universal Pictures International“, veiksmo ir nuotykių filmas „Mirtis palauks“ bus 163 minučių trukmės.

Dviejų valandų ir keturiasdešimt trijų minučių trukmės veiksmo filmas „Mirtis palauks“ iš tikrųjų gerokai viršija bet kurio kito Džeimso Bondo filmo trukmę. Ankstesnis rekordininkas buvo 2015 m. filmas „Spektras“ su 148 minutėmis, toliau sekė „Kazino Royale“ su 144 minutėmis bei „007 operacija Skyfall“ su 143 minutėmis.

Aktoriaus Danielio Craigo kadencijos metu trumpiausias filmas buvo 2008 m. „Paguodos kvantas“ su vos 106 minutėmis. Žinoma, Bondiados filmai per kelis dešimtmečius palaipsniui ilgėjo. Pradiniame Bondo filmų cikle vidutinė trukmė buvo mažesnė nei dvi valandos ir tik 1965-ųjų „Kamuolinis žaibas“ (angl. „Thunderball“) viršijo šią ribą su 130 minučių.

Veiksmo ir nuotykių filmas „Mirtis palauks“ kinuose - nuo spalio 1 d.

Filmo anonsas: