Priėmęs šį iššūkį, Bobas Odenkirkas itin jaudinosi tik dėl vienos muštynių scenos autobuse. Tai buvo antroji trilerio „Niekas“ (angl. „Nobody“) filmavimo savaitė. Aktorius treniravosi dvejus metus, dirbo kruopštų (ir dažnai skausmingą) darbą, kad taptų tokiu aktoriumi, kuris, atrodytų, gali įveikti bet kokį priešininką, rašoma pranešime spaudai.

„Mes turėjome žvaigždę, kuri įdėjo tiek sunkaus darbo ir ruošėsi taip ilgai. Manau, kad vienintelis žmogus, kuris jaudinosi dėl veiksmo scenų buvo pats Bobas, – prisimena filmo režisierius Ilya Naishulleris. - Aš žinojau, kad viskas bus puiku.“

Aktoriaus B. Odenkirko teigimu, ši scena buvo tarsi „vėliavos įsmeigimas ir įrodymas, kad kuriame tikrą veiksmo filmą, būdami kuo grubesni.“

„Tai reiškė viską. Tai kainavo pustrečių metų intensyvių treniruočių, kuriomis rizikavau,“ – apie pasiruošimą šiai scenai savo mintis išsakė aktorius.

B. Odenkirkas pradėjo savo karjerą rašydamas televizijos šou bei komedijų serijų scenarijus. Tik vėliau jo pasirodymas TV serialuose „Bręstantis blogis“ ir „Geriau skambink Solui“, kuriuose jis vaidino kriminalinio pasaulio advokatą, nustebino net atsidavusius jo gerbėjus ir leido aktorių pamatyti tokiuose „Oskarams“ nominuotuose filmuose, kaip „Valstybės paslaptis“ (angl. „The Post“).

Tačiau aktoriui, kuriam netrukus sukaks 60 metų, trileris „Niekas“ buvo tikras iššūkis. Daugelį filmavimo naktų B. Odenkirkas, analizuodamas dienos darbus ir tai, kur link vyksta istorija, susirašinėdavo elektroniniu paštu su filmo režisieriumi I. Naishuller.

„Dauguma Bobo laiškų buvo nepaprastai ilgi, nes jis juk rašytojas. O aš tiesiog prisėdau prie kompiuterio ir parašiau jam bene trumpiausią laišką, kokį esu kada nors parašęs gyvenime. Aš parašiau: „Bobai, tu esi [necenzūrinis žodis] veiksmo žvaigždė. Labanakt,“ - sakė Ilya Naishulleris.

Aktorius B. Odenkirkas, nors ir pagarbiai žiūrėjo į tokius projektus kaip „Mirties troškimas“ (angl. „Death Wish“) ar Džono Viko franšizę (angl. „John Wick“), niekada pernelyg nesiveržė į veiksmo žanrą, bet jį suprato pakankamai gerai, kad įtartų, jog galėtų įnešti pažeidžiamumo, kuris veiksmo trileriuose yra retas, bet jaudinantis.

„Buvo dalykų, kuriuos jaučiau galėdamas padaryti šiame pasaulyje. Žinojau, kad galiu treniruotis ir tai bus įdomu bei sudėtinga. Ir aš maniau, kad galiu suteikti intensyvumo. Ir aš maniau, kad tikrai galiu nustebinti, ką dažnai bando padaryti šio žanro filmai, tai yra „štai personažas, iš kurio niekas nieko nesitiki, bet tada visus nustebini savo įgūdžiais,“ – sakė B. Odenkirkas.

Įtempto siužeto kriminalinis trileris „Niekas“ kinuose nuo gegužės 7 d.

Filmo anonsas: