Būtent tokia sėkmė paskatino autorius iškart imtis isotrijos tęsinio. Kol kas jo pasirodymo data neskelbiama, rašoma pranešime spaudai.

Naujoji juosta „Godzila prieš Kongą“ jau dabar stebina kūrėjų užmojais. Skelbiama, jog specialiai filmavimams sukurtų pagrindinių herojų prototipų dydžiai atima žadą. Godzila buvo 130-ties, o King Kongas – 102 metrų dydžio. Gerbėjai taip laukė šios juostos pasirodymo, kad dėl neįtikėtinai didžiulio srauto lankytojų teko kuriam laikui išjungti tinklalapį wikizilla.org, kuriame buvo paviešintas anonsas.

Dar vienas įdomus faktas – muzikinis filmo takelis gimė gerokai anksčiau, nei pats filmas. Jį tiesiog šiaip sau, savo malonumui, sukūrė prisiekęs istorijų apie Godzilą gerbėjas Junkie XL. Pajutę, jog muzika tobulai tinka filmuojamai istorijai, prodiuseriai japoną pasamdė bendram darbui.

Filme vieną pagrindinių vaidmenų sukūręs Alexanderis Skarsgardas teigė sutikęs vaidinti ne tik dėl įtraukiančio scenarijaus, bet ir dėl asmeninių režisieriaus Adamo Wingardo savybių. Geologu ekrane tapęs aktorius pasakojo, jog pastaruoju metu jam teksdavo tik tamsūs vaidmenys, todėl norėjo šiek tiek įvairovės. Daugiausiai jo komplimentų teko būtent režisieriui – pasak kino žvaigždės, jis garsėja draugiškumu, aštriu protu ir puikiomis idėjomis.

„Žinojau, kad darbas su Adamu yra vienas malonumas, apie tai net sklando legendos. Kai man paskambino ir pasiūlė bendradarbiauti, iškart sutikau. Mano personažas pasirodė labai man artimas ir spalvingas“, – pasakojo ne viename populiariame seriale bei filme filmavęsis aktorius.

Juostoje „Godzila prieš Kongą“ bus pasakojama, kaip nugalėjęs Gidorą ir tapęs „alfa monstru“, Godzila pasitraukė į vandenynų gelmes, tačiau dėl neaiškių priežasčių jis ima vis dažniau atakuoti pakrantėse įsikūrusius miestus. Neturėdami kitos išeities, žmonės nusprendžia į pagalbą pasitelkti Kongą. Jį dar gabenant iš gimtosios Kaukolių salos, Godzila pajunta kito titano buvimą ir puola į kovą.

Kuo baigsis šių dviejų legendinių monstrų kova, sužinosime jau nuo gegužės 7 dienos, kai į kino ekranus atkeliaus filmas „Godzila prieš Kongą“.

Filmo anonsas: