Kaip rašoma pranešime spaudai, prieš ketverius metus pasirodęs filmas apie puikiai žinomą komiksų veikėją Nuostabiąją moterį ne tik sulaukė kritikų bei žiūrovų pagyrų, bet ir dar labiau išgarsino aktorę. Tuomet G. Gadot už pagrindinį vaidmenį gavo 300 tūkst. dolerių. Kuriant „Nuostabioji moteris 1984“, ji dirbo jau ir kaip juostos prodiuserė.

„Šiam vaidmeniui mane įkvėpė princesė Diana, kuria be galo žaviuosi. Kartą žiūrėjau apie ją dokumentinį filmą, kur buvo pasakojama apie princesės atjautą, rūpestį kitais žmonėmis. Ir tada pagalvojau – štai tokia ir turi būti Nuostabioji moteris! Ilgainiui man Diana ir tapo šios herojės sinonimu. Nuostabiosios moters galias žino ir ją tobula laiko visas pasaulis, tačiau giliai širdyje, po šarvais, ir ji turi būti žmogiška, užjaučianti, paguodžianti. Toks ir buvo mano tikslas perkeliant heroję į ekraną“, – pasakojo G. Gadot.

„Pirmasis filmas buvo apie globalią grėsmę pasauliui, o dabar norėjome pakalbėti apie kai ką konkretesnio. Superherojų istorijos įkvepia žmones ir tai yra svarbiausia jų misija. Kad būtų dar įdomiau, šiek tiek grįžome į praeitį. Tačiau nenusiteikite seanso metu kartu su Nuostabiąja moterimi spręsti rimtų globalinių problemų – viskas vyks kur kas smagiau“, – intriguoja režisierė Patty Jenkins, kurios kita juosta „Monstras“ buvo įvertinta „Oskaru“.

„Tai didžiausias ir ambicingiausias filmas, prie kurio man teko dirbti. Kai turėjome scenarijų ir viziją, susitarėme su komanda, kad 8 mėnesius šiam projektui atiduosime save visu tūkstančiu procentų. Dabar esameme tikri, kad žiūrovams dovanojame geriausią įmanomą filmo versiją“, – sako G. Gadot. Pranešama, jog kino teatrams jau kuriama ir trečioji šios istorijos dalis.

Aktorės atsidavimą šiam projektui rodo ir faktas, jog savo gyvenimo detalių viešinti nemėgstanti kino žvaigždė specialius vaidmenis filme sukūrė ir savo artimiausiems šeimos nariams. Juostoje „Nuostabioji moteris 1984“ žiūrovai išvys ir jos sutuoktinį, ir dvi dukteris. Taip pat ekranuose išvysime Kristen Wiig, Robin Wright, Chrisą Pine‘ą, Pedro Pascalį.

Fantastinė veiksmo juosta „Nuostabioji moteris 1984“ į vėl duris atveriančius mūsų šalies kino teatrus atkeliauja jau balandžio 30 dieną.

Filmo anonsas: