„Lietuvoje filmuotos juostos, verslo prasme, yra ypač rizikingos. Išlaidų daug, o tautinio kino žiūrovų skaičius yra gana ribotas. Skirtingai nei holivudiniai filmai, kurių nesėkmingą startą vienoje šalyje gali kompensuoti kitos šalies sėkmė, mūsų atveju, tai vienintelė rinka. Todėl privalome startuoti tik tada, kai esame užtikrinti filmo galimybėmis būti pamatytu visų norinčių. Deja, šiuo metu taip nėra. Kino salėse išliko 1 m. atstumo ribojimas, privalomos kaukės, dalis žmonių vengia lankytis renginiuose uždarose patalpose – visa tai turi didelės įtakos bilietų pardavimams,“ - sprendimą nukelti „Ko nežino vyrai“ premjerą pranešime spaudai argumentuoja vienas iš juostos prodiuserių Žilvinas Naujokas.

Lietuvos kino centro duomenimis, liepos mėnesį, kuomet jau veikė visi didieji šalies kino teatrai, rinkos pajamos siekė 466,8 tūkst. eurų – t.y. beveik 4 kartus mažesnės nei 2019-ųjų liepą (1 713 tūkst. eur). Tam įtakos turėjo ne tik apribojimai uždariems renginiams, bet ir patrauklaus turinio trūkumas, persikėlus didžiųjų Holivudo studijų filmams į kitus metus.

„Turime išties kokybišką ir plačiai auditorijai patrauklią lietuvišką komediją – kai tik matysime mažesnę riziką, tikimės vėl sukviesti tūkstančius žiūrovų į kino sales,“ – pasakoja Ž. Naujokas.

„Ko nežino vyrai” jau šią žiemą pakvies žiūrovus susipažinti su egocentrišku Giedriumi. Jis – žurnalo redaktorius, kuriam neįdomi niekieno kito, o ypač moterų, nuomonė. Vis dėlto, nesiskaitymas su kitais vieną dieną kardinaliai pakeičia Giedriaus gyvenimą: jis atleidžiamas iš darbo, o jį pakeičia jauna ir ambicinga redaktorė. Įsiutęs ir padauginęs bare, Giedrius netikėtai atsiduria pas būrėją, o kitą rytą pasitinka didžiausiame savo košmare – jis atsibunda… moterimi.

Komedijoje pamatysime ne tik nuotaikingą istoriją, kurioje nenorėtų atsidurti nė vienas iš mūsų, bet ir puikiai pažįstamus aktorius. Vaidmenis juostoje atliko Vytautas Rumšas Jaunesnysis, Rimantė Valiukaitė, Toma Vaškevičiūtė, Kirilas Glušajevas, Agnė Kaktaitė, Mantas Vaitiekūnas, Valentinas Krulikovskis, Agnė Jagelavičiūtė ir kiti.