Drama, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka garsi aktorė Katie Holmes, pasakos apie Mirandą – moterį, likusą vieną su trimis mažamečiais vaikais ir besisukančią kaip išmano, kad tik sudurtų galą su galu. Nenuostabu, kad ir į gyvenimą ji žvelgia ne itin optimistiškai, nesąmoningai laukdama, kol nutiks dar kas nors blogo, rašoma pranešime spaudai.

Atrodytų, iš knygos puslapių gimęs scenarijus primena bet kurią kitą dramą, tačiau jei taip būtų, filmo istorijos įkvėpimu tapusi Rhondos Byrne knyga nebūtų turėjusi tokio pasisekimo – ji jau yra išversta į daugiau nei 50 kalbų (taip pat ir lietuvių) bei parduota daugiau nei 30-ies milijonų egzempliorių tiražu.

Ir tuomet, kai Mirandos gyvenime viskas dažosi vis liūdnesnėmis spalvomis, pasirodo paslaptingas nepažįstamasis, vardu Brėjus. Vyras – visiška jos priešingybė ir yra įsitikinęs, kad kiekvienas žmogus turi slaptą supergalią į savo gyvenimą pritraukti tai, ko trokšta. Kitaip tariant, Brėjus tiki, kad mintys materializuojasi ir įvyksta tik tai, ko mes patys norime.

Po keleto stulbinančių epizodų Miranda pamažu ima tuo tikėti ir atranda kitokio gyvenimo paslaptį. Tačiau didžiausia paslaptis – tikroji Brėjaus atsiradimo jos gyvenime priežastis – Mirandos dar tik laukia ateityje.

Filmo „Paslaptis: išdrįsk svajoti“ režisierius Andy Tenantas, puikiai žiūrovams žinomas kaip juostų „Kvailių auksas“, „Mergina iš Alabamos“, sako, kad ėmėsi filmo, nes laikams vis sunkėjant ir žmonėms einant iš proto dėl per didelių krūvių tokios juostos kino teatruose itin reikalingos.

„Šiandien mums labiau nei bet kada iki šiol reikia įkvepiančių nepasiduoti niūrioms mintims istorijų, priminimo bei pavyzdžio, jog daug kas priklauso nuo mūsų minčių. Minčių galia daro stebuklus ir tai puikiai įrodo atsiliepimai apie knygą, recenzijos. Jei knyga gali pakeisti tiek likimų, tai padėti padarys ir filmas. Na, o tiems, kurie gyvena puikiai ir su panašiomis problemomis nesusiduria, juosta leis tiesiog netuščiai praleisti laiką kino salėje“, – įsitikinęs A. Tenantas.

Įkvėpimu daugeliui tapsianti drama „Paslaptis: išdrįsk svajoti“gelbėti pasaulio į kino teatrus atkeliauja jau nuo rugsėjo 4 dienos.