„Tai buvo ilgas karantino kelias, – sako aktorė, savarankiškai gyvenusi saviizoliacijoje Los Andžele, kad įsitikintų, jog atvyko į Puerto Riką be COVID-19 užkrato ir vėl prieš skrisdama į Europą. – Aš ką tik buvau paleista iš karantino čia.“

„Mano gyvenimas per karantiną taip pasikeitė. Tai beprotiška, – sako Megan Fox. – Aš nesu ta, kuri kada nors gerai susitvarkė su valdžios ribojimais, todėl man tai buvo tikras iššūkis. Tai mane išmokė kantrybės, iš tiesų, turėjau nusileisti. Tai yra kažkas, ko anksčiau negalėjau padaryti. Aš turėjau tam pasiduoti ir patikėti, kad visata manimi pasirūpins.“

Netrukus Megan Fox pristatys naują filmą – išgyvenimo trilerį „Maištininkė“ (angl. „Rogue“), pasakojantį apie samdinių grupę vykdančią gelbėjimo operaciją, galiausiai atsiduriančią nepavydėtinoje padėtyje tarp teroristų ir vieno žudiko liūto, rašoma pranešime spaudai. Tai M. Fox puikiai išmanomas ir mėgstamas žanras, primenantis jos darbą „Transformerių“ franšizėje ar filme „Vėžliukai nindzės“.

Tik anksčiau veiksmo ir specialiųjų efektų kupinuose filmuose aktorei tekdavo seksualios asistentės ar merginos, patekusios į bėdą, vaidmenys, bet M. Fox niekada nebuvo pagrindinė herojė išgelbstinti pasaulį. Veiksmo filme „Maištininkė“, priešingai, Megan Fox vaidina mūšio lauko užgrūdintą samdinę Samantą O‘Hara, vienintelę moterį-heroję, nors filme vis dar dominuoja vyrai.

„Aš tai dariau kurį laiką“, – pripažįsta M. Fox, kalbėdama apie antraeilius vaidmenis. – Todėl labai malonu matyti pokyčius.“

View this post on Instagram

#internationalwomensday

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on Mar 9, 2020 at 6:40pm PDT

Šiems pokyčiams itin pritaria veiksmo filmo „Maištininkė“ režisierė M. J. Bassett.

„Buvo labai svarbu, kad Samantos personažas nebūtų tik seksuali moteris. Aš pavargau matyti moteris, einančias į pavojingas kovas su mažai kūną dengiančiais drabužiais ar net aukštakulniais“, – sako režisierė. Nors iš pradžių ji neįsivaizdavo, kad pagrindinis vaidmuo galėtų atitekti M. Fox, tačiau atsiradus galimybei, M. J. Bassett suprato, kad aktorės pasirinkimas padėjo filmą pasukti tinkama linkme.

Aktorė Megan Fox sutinka su režisiere, nes iki to laiko, kai veiksmo filmo „Maištininkė“ pasiūlymas pasiekė aktorę, ji jau buvo atsisakiusi daugybės karinių vaidmenų.

„Anksčiau aš nepasitikėjau savimi. Šį kartą jaučiausi priversta pasistūmėti į priekį, nebijoti, ir šis iššūkis atnešė puikią galimybę“, – sako Megan Fox, nustojusi bijoti vaidinti pagrindinę heroję.

„Aš pajutau šeštąjį pojūtį, kad Afrika gali pakeisti mano gyvenimą“, – prisimena M. Fox, sutikusi dirbti filmavimo aikštelėje Pietų Afrikos Respublikoje. – Aš žinojau, kad visata mane dėl kažkokių priežasčių pakvietė čia.“

„Ir mano gyvenimas akivaizdžiai pasikeitė, – teigia M. Fox. – Kai nustojau bijoti mano gyvenimas pasidarė įdomesnis.“

O pažvelgti baimei į akis aktorei tikrai prireiks, nes naujausiame filme jos vadovaujamas būrys privalės visais įmanomais būdais išgyventi iki aušros ir sulaukti pagalbos greičiau nei juos suseks teroristais ar vieną po kito pražudys laukiniai liūtai.

Veiksmo filmas „Maištininkė“ kinuose nuo rugpjūčio 28 d.