Tokia ir pagrindinė naujojo filmo mintis: dažnai mes prisikuriame vaizdinių ir norime to, ką turi kiti, bet net nesusimąstome, jog viskas gali atsisukti prieš mus pačius, rašoma pranešime spaudai.

„Tai puikus šios tiesos priminimas ne tik mums, prisidėjusiems prie šios juostos gimimo, bet ir visiems, kas ateis į kino teatrus. Su kolegomis aktoriais išsikalbėję supratome, kad visi nuo pat vaikystės esame siaubo žanro gerbėjai, mes su broliu net gaminomės Fredžio Kriugerio kaukes, stengdavomės vienas kitą gąsdinti ne tik per Heloviną“, – prieš premjerą pasakojo aktorius Michaelas Peña.

Jam antrino ir kolegė Lucy Hale, kuriai viskas nuo pat scenarijaus mokymosi iki filmavimų Fidžyje kėlė šiurpą. Ji pasakojo, jog komanda buvo itin susikaupusi, negalėdavo būti jokio blaškymosi, juokavimų ar linksmybių. Toks sumanymas kilo prodiuseriams, nes norėta sukurti tikrai tamsią atmosferą.

Filme „Košmarų sala“ bus pasakojama, kaip nuošalioje tropinėje saloje charizmatiškas verslininkas, ponas Rorkas (aktorius M. Peña) įkūręs tikrą atostogų rojų. Sala garsėja tuo, kad joje realybe virsta pačios beprotiškiausios svečių svajonės. Žinoma, bet kas į salą nepapuls: tai garantuoja didžiulė paslaugos kaina, griežtai ribojamas svečių skaičius ir netgi sėkmės faktorius – laimingieji neretai atrenkami loterijos būdu.

Vieną dieną laimė nusišypso jaunai merginai Melanei (akt. L. Hale): ji pakviečiama į Fantazijų salą. Atvykusi į išsvajotąjį kurortą, mergina tiesiog negali patikėti savo akimis: viskas čia yra būtent taip, kaip ji įsivaizdavo ir dar geriau. Tačiau taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Kuomet svajonės pavirsta košmarais, Melanė kartu su kitais svečiais privalo įspėti salos paslaptį, kad išsaugotų savo gyvybę.