Įvairiuose interviu K. Nagijevas sakė, kad svajojo nesekti tėvo pėdomis ir netapti aktoriumi, tačiau likimas lėmė kitaip. Galima būtų sakyti, kad vaikinas augo kino pramonės užkulisiuose, tačiau iš tiesų jis ten buvo labai retai. Tėvai vos jam gimus toliau tęsė karjeras, o vaiką ėmėsi auginti seneliai, rašoma filmo platintojų pranešime spaudai. Mokykloje buvimas garsaus aktoriaus sūnumi taip pat atsirūgo: berniuką bendraklasiai mušdavo ir įžeidinėdavo, mat jo tėvas dažnai vilkdavosi sukneles ir vaidindavo moteriškus personažus.


Matydamas tėvo populiarumo pliusus ir minusas, Kirilas svajojo apie ramų ir neviešą gyvenimą. Vėliau jam teko skaudžiai išgyventi tėvų skyrybas. Po aštuonių metų gyvenimo skyrium, jiedu oficialiai įteisino skyrybas 2010-aisiais ir berniukas pakaitomis gyveno tai su mama, tai su tėčiu. Garsusis D. Nagijevas, neturėdamas kur palikti sūnaus, jį pasiimdavo į filmavimus, kur 15-metis Kirilas dirbdavo viską, ką šis liepdavo. Ir kartą nusifilmavo keliose scenose viename iš projektų. Ir...užsikrėtė aktorystės virusu.

Baigęs mokyklą, K. Nagijevas ėmė studijuoti aktorystę. Tačiau koją jam vis kišo garsiojo tėvo pavardė. Galiausiai jis suprato, kad nuo tėčio šešėlio nepaspruks ir su tuo susigyveno. Svarbiausia – jau ne kartą įrodė, jog vaidmenis kine bei televizijoje gauna dėl įgimto talento, o ne Nagijevo pavardės. Vienu iš įrodymų taps ir į Lietuvą atkeliaujanti juosta „Užgaidų maratonas“.

Ši naujausia „Aš lieknėju“ kūrėjų komedija pasakoja istoriją Marinos, kuri turi 7 norus. Svarbiausias jų – tapti laiminga. Tad sužinojusi, kad jos mylimasis jai neištikimas ir kad jos vestuvių planai žlugo, mergina nusprendžia vykti į specialų moterų seminarą „Užgaidų maratonas“. Prasideda beprotiškiausia jos gyvenimo kelionė, sujaukianti visus „gerai apgalvotus“ planus.

„Tai ne kokia parodija ar filmo perdirbinys, tai – nuoširdi ir labia tikroviška istorija. Abu veikėjai trokšta laimės, juda link jos, tačiau gyvenime juk visko nutinka… Galiausiai jie abu supranta, kad kas beįvyktų, galutinis tikslas yra meilė. Galbūt juostą apibūdinau labia lakoniškai, vyriškai, tačiau pamatysite, kad joje tikrai atrasite ir dalelę saves“, – pasakoja apie filmą K. Nagijevas.

Filmo anonsas: