Tačiau viena didžiulė kliūtis dar vienam princesių istorijos tęsiniui yra būtent antrasis filmas – „Ledo šalis 2“ – nes jis užbaigia seserų istoriją nepalikdamas didesnių klausimų, rašoma juostos platintojų pranešime spaudai. Ankščiau šiais metais filmo bendra režisierius Chrisas Buckas teigė, jog abu filmai „kartu sudaro vieną išsamią istoriją“. Visos istorijos pabaigoje princesė Elza kartu su savo seserimi Ana aiškiai pareiškia, kad pavojingų nuotykių filmuose „Ledo šalis“ ir „Ledo šalis 2“ joms yra „gana“.

Bet net jei Elza mano, kad jai pakanka nuotykių, yra pagrindo manyti, jog trečioji „Ledo šalis“ vis tiek išvys dienos šviesą (net jei pagrindinis vaidmuo atiteks besmegeniui Olafui).

„Kaip sakoma gyvenime – „niekada nesakyk niekada“ – antrojo filmo pasaulinės premjeros metu pasakė režisierius Chrisas Buckas, kalbėdamas apie galimybę sukurti dar vieną ledo princesių istorijos tęsinį.

Pirmasis „Ledo šalies“ filmas, kuris debiutavo 2013 metais, pasakojantis ir tuo pačiu dainuojantis apie sniego senius, seserišką meilę ir ledines supergalias tapo tikra sensacija – iki šiais metais pasirodžiusio naujojo „Liūtas karalius“ filmo, pirmoji „Ledo šalis“ užėmė visų laikų daugiausia uždirbusio animacinio filmo titulą.

Svarbu ir tai, kad „Ledo šalis 2“ buvo sukurta kaip atsakas į gerbėjų reikalavimus pamatyti tęsinį. Ir faktas, kad animacija „Ledo šalis 2“ jau uždirbo daugiau nei 1 milijardą eurų, leidžia tikėti, jog istorija tikrai bus tęsiama.

„Ledo šalis 2“ yra šeštasis kino studijos „Disney“ filmas šiais metais, kuris pasaulyje uždirbo daugiau nei milijardą eurų. Kiti penki filmai yra „Keršytojai. Pabaiga“, „Aladinas“, „Žaislų istorija 4“, „Liūtas karalius“ bei „Kapitonė Marvel“. „Ledo šalis 2“ yra trečiasis „Disney“ animacinis filmas, kuriam pavyko perlipti milijardo kartelę ir šiuo metu septintas visų laikų sėkmingiausias animacinis filmas.

Režisierių Chris Buck ir Jennifer Lee animacinė pasaka „Ledo šalis 2“ tęsia princesių Elzos ir Anos nuotykius, kurios kartu su Kristofu ir Olafu leidžiasi į pavojingą kelionę, siekdamos išsiaiškinti, kodėl Elza gimė turinti magiškų galių.

Gruodžio mėnesio pradžioje kino studija „Disney“ tapo pirmąją studija istorijoje, kurios pardavimai per metus viršijo 10 milijardo eurų, ir tai įvyko dar prieš tikrai papildomą milijardą atnešiančią fantastinio nuotykių filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ premjerą, įvykusią gruodžio 18 d.

Artėjant švenčių maratonui „Disney“ kartu su partneriais įvairiuose šalyse savo jauniausiems gerbėjams paruošė specialius renginius. Ne išimtis ir Lietuvoje, kur gruodžio 22 d., sekmadienį, 11 val. kino centro „Forum Cinemas Vingis“ 3-čias aukštas taps princesių ir princų varžytuvių arena.

Puotos dalyviai ne tik žygiuos kilimu pasidabinę karališko grožio drabužiais, bet ir žais, vaišinsis bei gėrėsis madingais modelių pasirodymais. O nuo 13 val. stebės animacinį filmą „Ledo šalis 2“.

Princesės ir princai, norintys dalyvauti princesių puotoje ir animacijos „Ledo šalis 2“ premjeroje, kviečiami įsigyti bilietus į gruodžio 22 d., 13 val. seansą, kino centre „Forum Cinemas Vingis“.

Filmo anonsas: