Visame pasaulyje puikiai žinomas Andrew Lloydo Webberio miuziklas „Cats“ oficialiai yra laikomas ilgiausiai Brodvėjaus scenoje rodomu pasirodymu! Pirmąsyk 1981-aisiais Londone pristatytas kūrinys po metų pradėtas rodyti Brodvėjuje. Aibę svarbiausių teatro scenos apdovanojimų susižėręs pasirodymas vis dar rodomas įvairiuose pasaulio kampeliuose, tad skaičiuojama, jog 19-a kalbų pristatomą reginį daugiau nei 50-yje šalių pamatė 81 milijonas žiūrovų: „Cats“ tituluojamas svarbiausiu ir sėkmingiausiu visų laikų miuziklu, - rašoma pranešime spaudai.

Kūrinio ekranizacijos ėmęsis režisierius T. Hooper padirbėjo iš peties ir filmavimo aikštelėje subūrė stulbinančią aktorių komandą – kino ekrane pasirodys Taylor Swift, Idris Elba, Rebel Wilson, Judi Dench, Jennifer Hudson, Ian McKellen, James Corden, Jason Derulo ir daugelis kitų. Pasaulinio garso šokėjai, choreografai, aktoriai ir kiti komandos nariai susibūrė tam, kad prikeltų „Cats“ naujam gyvenimui. Vieną pagrindinių vaidmenų miuzikle atlikusios dainininkės Taylor Swift kūrinys „Beautiful Ghosts“, sukurtas drauge su kompozitoriumi Andrew Lloyd Webber, pelnė nominaciją Auksiniam gaubliui geriausios filmui sukurtos dainos kategorijoje!

Gruodžio 27-ąją Lietuvoje pradedamas rodyti miuziklas žiūrovą nukelia į kasmetinę kačių puotą, į kurią atvyksta uodeguotosios iš viso pasaulio. Kilmingos ir mišrūnės, senutės ir jauniklės, šeimininkų numylėtinės ir benamės – kiekviena jų turi savo istoriją ir priežastį vadintis ypatinga. Šį vakarą kiekviena jų surengs pasirodymą, tačiau kuris iš jų taps pačiu geriausiu? Atsakymo ieškokite kinuose jau gruodžio 27-ąją.