„Mums pasirodė labai smagus ir vertas dėmesio faktas iš W. Harrelsono gyvenimo, kurį jis vis pasakoja kaip kokia užstrigusi plokštelė. Nusprendėme, kad jį turi sužinoti visas pasaulis – juk tai istorija apie Woody meilę Elviui Presley. Neabejoju, kad ir pačiam Woody buvo labai smagu įsisprausti į Elvio kostiumą ir grįžti į laikus, kuomet būtent po sėkmingo rokenrolo karaliaus įkūnyjimo mokyklos bibliotekoje, jis ir nusprendė tapti aktoriumi“, – pasakoja vienas iš filmo scenarijaus autorių Rhettas Reese’as.

Ši istorija jau ne kartą nuskambėjo iš paties W. Harrelsono lūpų kaip viena tokių, kurios labiausiai pakeitė jo gyvenimą. Pasirodo, iki tol aktoriumi nė nesvajojęs būti jaunuolis sėkmingai mokyklos bibliotekoje pamėgdžiojęs E. Presley, pelnė ne tik gausybę komplimentų, bet ir gavo bučinį iš tuometinės dramos būrelio viceprezidentės. Vėliau ji pakvietė būsimą žvaigždę prisijungti prie jų kompanijos ir taip jis suprato, kad nori būti ne kuo kitu, o aktoriumi.

„Jos vardas – Robin Rodgers ir tai yra tas žmogus, dėl kurio esu čia, o ne kur kitur“, – šypsosi W. Harrelsonas. Būtent šią istoriją išvysime ir filme.

Pirmoje filmo dalyje susipažinome su keturiais žmonėmis, sugebėjusiais išgyventi „Zombių žeme“ virtusioje Amerikoje: droviu studentu Kolumbu (aktorius J. Eisenbergas), savo mėgstamų sausainių „Twinkies“ ieškančiu Talahasiu (akt. W. Harrelsonas) ir į Los Andželo pramogų parką nuvykti svajojančiomis sesutėmis Vičita bei Mažąja Roke (akt. E. Stone ir A. Breslin). Ši absoliučiai skirtinga ketveriukė kažkaip „sulimpa“ ir kartu pasileidžia į neužmirštamą kelionę per zombiais nusėtą Ameriką.

Praėjo dešimt metų. Šauniajai ketveriukei, tapusiai savotiška šeima, nesvetimos ir bet kurios kitos normalios šeimos kasdienybė bei dramos. Pavyzdžiui, Mažoji Rokė negali pakęsti, kad Talahasis ją vis dar laiko vaiku. Galų gale nebeapsikentusi tokio elgesio, maištaujanti mergina pabėga su atsitiktinai sutiktu vaikinu. Susirūpinę dėl jos saugumo, Talahasis, Vičita ir Kolumbas išlekia iš paskos. Šioje kelionėje jų laukia evoliucionavę ir žymiai gudresni zombiai, kiti išgyventi sugebėję žmonės ir legendinė zombių medžiotoja, garsėjanti vien savo pravarde – Nevada (akt. Rosario Dawson).

Vienos geriausių pastarojo dešimtmečio siaubo komedijų „Zombių žemė“ tęsinys Lietuvos kino teatruose startuoja jau šį penktadienį, spalio 25 dieną.

Filmo anonsas: