Antradienį, liepos 16 d., Beyoncé pristatė muzikinį dainos „Spirit“ (liet. „Siela“) vaizdo įrašą, visiškai naujo albumo „The Lion King: The Gift“ (liet. „Liūtas karalius: dovana“) pirmąjį singlą. Kaip kai kurie gerbėjai nuspėjo iš anksto, vaizdo klipe Beyoncé randasi dykumoje, kuri primena Afrikos žemes, matomas kino studijos „Disney“ nuotykių dramoje „Liūtas karalius“, rašoma filmo platintojų pranešime spaudai.

Beyoncé, žinoma, užburia su kaleidoskopiniu gražios choreografijos ir ryškių spalvų aprangų deriniu, dainuodama ir šokdama priešais tuziną šokėjų. Ir nors to pilnai pakaktų vaizdo įrašui išpopuliarėti, muzikos karalienė pasikvietė į kompaniją savo 7-erių metų dukrytę Blue Ivy, kuri pasirodo greta mamos vilkėdama suderintą rožinę suknelę.

View this post on Instagram

DAMN!!!! I’m so scalped. Look @ Blue Blue 😭💙
A post shared by Beyslayy (@beyslayy) on Jul 16, 2019 at 5:52pm PDT


Pirmąkart pristatydama vaizdo klipą, Beyoncé paaiškino jo reikšmę.

„Buvo labai svarbu, ne tik būti įkvėptiems Afrikos, bet iš tikrųjų įtraukti ir pasimokyti iš Motinos Žemės.“ – sakė Beyoncé. „Vaizdo klipo koncepcija buvo parodyti, kad Dievas yra tapytojas, o natūralus grožis ir gamta nereikalauja žmogaus įsikišimo. Parodžiau spalvų grožį, melanino grožį, tradicijų grožį.“

Antradienio rytą Beyoncé savo asmeninėje „Facebook“ paskyroje taip pat pasidalino šlovingu naujojo albumo viršeliu – bei oficialiu albumo dainų sąrašu, kuriame, beje, gerbėjų laukia nauja daina kartu su Blue Ivy.

„Šis garso takelis yra meilės laiškas Afrikai, todėl norėjau būti tikra, kad pakviesime geriausius talentus iš Afrikos. Norėjau, kad jis būtų autentiškas ir kad atspindėtų Afrikos muzikos grožį.“ – sakė Beyoncé. „Mes tarsi sukūrėme savo nuosavą žanrą. Garso takelis tampa vaizdiniu jūsų mintyse... tai daugiau nei muzika, nes kiekviena daina atskleidžia filmo istoriją.“

Vaizdo klipą galima pažiūrėti jau dabar, o vienas mylimiausių visų laikų šeimos filmų „Liūtas karalius“ sugrįžta į kino teatrus nuo liepos 19 d.

Muzikinis klipas:

Filmo anonsas: