Pasak „Marvel Studios“ prezidento Kevin Feige, filme bus pateikiamos specialios scenos po kreditų, kurios nebuvo įtrauktos „Keršytojai. Pabaiga“ premjeros metu. K. Feige pranešė, kad naujosios scenos bus pridėtos, kai filmas iš naujo pasirodys kinuose nuo liepos 26 d., rašoma juostos platintojų pranešime spaudai.

„Tai bus versija, pasirodanti kinuose, su šiek tiek rinkodaros medžiagos ir su keliomis naujomis scenomis filmo pabaigoje, – sakė jis. - Jei pasiliksite kino salėje pažiūrėję filmą, po kreditų bus parodyta ištrinta scena, maža duoklė ir keletas netikėtumų. Visa tai išvysite jau visai netrukus.“

Specialios scenos po kreditų tapo „Marvel“ kino visatos tradicija, bet filmas „Keršytojai. Pabaiga“ sugriovė šią tendenciją. Tai šiek tiek pasikeitė praėjus mėnesiui po premjeros, kai gegužės mėnesį po filmo buvo pradėtas rodyti „Žmogus-Voras: toli nuo namų“ anonsas. Bet dabar, kaip pažymi pats Kevin Feige, pabaigoje laukia keletas siurprizų.

Atnaujinta filmo „Keršytojai. Pabaiga“ versija neabejotinai pritrauks ištikimiausius gerbėjus, kurie nori pamatyti, kokie yra kino studijos „Marvel“ būsimi filmai ar planai, susiję su išgyvenusiais superherojais. Būtent to ir siekia „Marvel“, nes tai gali padėti filmui „Keršytojai. Pabaiga“ aplenkti visų laikų pelningiausių kino projektą – mokslinės fantastikos filmą „Įsikūnijimas“ (orig. „Avatar“), uždirbusį net 2,78 mlrd. JAV dolerių – ir leisti Keršytojams įsirašyti savo vardą kino istorijoje.

Šiuo metu filmui „Keršytojai. Pabaiga“ iki kino juostos „Įsikūnijimas“ trūksta apie 7,16 mln. JAV dolerių. Netrukus kinuose pasirodysianti filmo versija su papildoma medžiaga taps taip reikalingu postūmiu siekiant nugvelbti rekordininko karūną.

Nuo 2008 m. kino studija „Marvel“ visame pasaulyje pardavė bilietų už daugiau nei 22,2 mlrd. JAV dolerių. Ir nors šiuos filmus kartu su „Disney“ taip pat platino „Paramount“, „Universal“ bei „Sony“ kino studijos, daugumą jų – net 16 mlrd. JAV dolerių – susižėrė būtent „Disney“.

Jau netrukus kino studija „Disney“ pristatys į kino teatrus dar daugiau filmų, bet artimiausias – „Keršytojai. Pabaiga“ su papildoma medžiaga – sugrįžta ribotam laikui į Lietuvos kino teatrus jau nuo liepos 26 d.

Filmo anonsas: