„Tai įspūdingas pasakojimas apie vienos jaunos merginos virsmą brandžia moterimi. Toks, apie kokį svajoja kiekviena paauglė, bet beprotiškai bijo kiekvienos paauglės motina“, – šypsosi pagrindinę juostos heroję Klerę suvaidinusi Lou de Laâge.

Istorija, pasakojama filme „Skaisti kaip sniegas“ išties primins ne vieną gerai žinomą pasaką, tačiau juostoje ji vaizduojama moderniai ir kitoniškai.

Minėtoji Klerė dirba savo velionio tėvo viešbutyje, kuriuo dabar rūpinasi jos pamotė Modė (akt. Isabelle Huppert). Stulbinančio grožio merginą netrunka įsimylėti jaunas Modės meilužis. Taip Klerė, pati to nenorėdama, užsitraukia pamotės pavydą ir pyktį. Modė ima regzti planus, kaip nusikratyti podukra. Jai beveik pavyksta, tačiau merginą paskutiniu momentu išgelbsti netoliese gyvenantis ūkininkas, kuris, sužinojęs Klerės istoriją, pakviečia merginą apsigyventi pas jį.

Jaunos merginos atsiradimas seniai moters nemačiusiuose namuose prilygsta bombos sprogimui. Klerės jaunatviškumui, natūralumui ir grožiui nesugeba atsispirti nei pats namų šeimininkas, nei su juo gyvenantis brolis dvynys. Lyg to būtų maža, Klerę vienas po kito įsimyli dar penki vyrai.

Skirtingo amžiaus, charakterio, pažiūrų ir filosofijų vyrus vienija vienas dalykas: dėl Klerės jie pasiruošę padaryti bet ką. Iš pradžių atsargiai, o pamažu vis drąsiau Klerė ima naudotis jų paslaugumu, palankumu ir nuolankiu garbinimu. Kiekvienas vyriškis suteikia jai naujų potyrių, naujų svajonių ir naują savęs pažinimo detalę. Jauna naivi mergina pamažu išauga į emancipuotą, savo vertę žinančią moterį.

Erotiška prancūzų komedija „Skaisti kaip sniegas“ Lietuvoje pradedama rodyti jau šį savaitgalį, balandžio 26dieną.

Filmo anonsas: