Tarp šimtų žmonių, atvykusių į renginį, buvo ir būrys įžymybių – atlikėjas Vaidas Baumila, aktorius Andrius Bružas, tinklaraštininkė Simona Burbaitė, TV laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas, aktorius Dominykas Vaitiekūnas, grupės „G&G Sindikatas“ nariai Gabrielius Liaudanskas-Svaras ir Artūras Matkevičius-DJ Mamania, stilistė Reda Mickevičiūtė, atlikėjas Tautvydas Gaudiešius-Junior A ir kiti.

Kaip rašoma organizatorių pranešime spaudai, kai kurie renginio dalyviai neslėpė turėję ugdyti savo valią, kad ištvertų iki vakaro, mat HBO filmų ir serialų platformą užsisakę „Telia“ klientai šią seriją galėjo pamatyti jau nuo ankstyvo pirmadienio ryto. Visgi kai kino salėje susirinkusių žmonių buvo paklausta, ar yra tokių, kurie nematė nei vienos „Sostų karų“ serijos, keletas rankų pakilo.

Prieš transliaciją žiūrovų taip pat buvo paprašyta atsakyti į klausimą, kaip jie mano, kas galiausiai triumfuos ir serialo pabaigoje užims Geležinį sostą? Daugiausiai, 38 proc. žmonių, teigė manantys, kad jis atiteks Jonui „Snow“, antroje vietoje su 22 proc. balsų liko Deneris Targarian.

Kaip bus iš tiesų, paaiškės gegužės pabaigoje – tuomet bus parodyta paskutinioji „Sostų karų“ serija.

„Sostų karų“ serialas pradėtas rodyti 2011 metais ir šiuo metu jį gali žiūrėti 207 pasaulio šalių ir teritorijų gyventojai. Jau pirmąjį jo sezoną žiūrėjo daugiau nei 9 mln. žiūrovų, o prieš pusantrų metų rodytas septintas sezonas pritraukė kone 33 mln. žiūrovų auditoriją. Visų aštuonių sezonų serijos buvo filmuojamos dešimtyje šalių, tarp jų – Airijoje, Maroke, Maltoje, Ispanijoje, Kroatijoje, Islandijoje, JAV, Kanadoje ir Škotijoje.

„Emmy“, „Golden Globe“, „SAG Award“, „Critic‘s Choice Award“ ir kitiems apdovanojimams daugybę sykių nominuoti bei dešimtis pergalių pelnę „Sostų karai“ pasižymi įspūdingais efektais ir masinėmis scenomis. Šio serialo filmavimų metu buvo panaudota 1,7 tonos gumos, 1,5 tonos metalo, 52 tūkst. maišų dirbtinio sniego, 163 tonos propano, 15 tūkst. litrų dirbtinio kraujo, 21 tūkst. žvakių, 40 kilometrų virvės, 80 kilometrų audinio, 60 tūkst. faneros lakštų ir 20 mln. varžtų.

Renginio nuotraukų galerija: