„Tai jau aštuntas mano kuriamas filmas ir jau atrodė žinojau, kaip kas bus. Tokiems filmams kaip „Tadas Blinda. Pradžia“ ar „Emilija iš Laisvės alėjos“ reikia nusiteikti, labai pasiruošti, čia nebūna siurprizų. Su „Ir visi jų vyrai“ buvo kitaip, gerokai įdomiau. Kai gavau scenarijų, galvojau, viskas bus aišku. Geri aktoriai, puikus humoras, be sudėtingų dekoracijų, nes veiksmas vyksta dabar. Atrodė, vienas du ir be didesnių problemų sukursime žiūrovams nuotaikingą pramogą. Su tokiu nusiteikimu startavau. Tuomet likimas ir parodė savo nagučius“, – pranešime spaudai pasakoja D. Ulvydas.

Jo teigimu, toliau viskas klostėsi neplanuotai: „Pradėjo lįsti profesionalūs aktorių klausimai apie jų personažų veiksmus ir vertinimus. Susiklijavo puiki komanda, skatinusi mane mąstyti dar labiau ir atsakingiau. Pajutome, kad pradėjome norėti padaryti dar ir dar geriau, nei planavome, tikslai augo. Atėjo filmas, sukryžiavo rankas ant krūtinės ir užtikrintai pasakė: tai tu galvojai, kad būsiu mažas ir paprastas? Na, pažiūrėsim. Ir spruko nuo manęs, šaukdamas „vykis!“. Teko vytis. Ar man pasisekė, bus matyti iš žiūrovų reakcijų. Bet galiu pasakyti drąsiai – tai labai didelis filmas. Ir kad jis toks bus supratau tik pradėjęs filmuoti“.

Kaip juostą įvertins žiūrovai, sužinosime jau nuo sausio 25 dienos, o kol kas „Ir visi jų vyrai“ kūrėjai siūlo pamatyti anonsą, po kurio premjeros lauksime dar stipriau:

Filmo anonsas: