Tai buvo jausminga daina, kuriai žodžius sukūrė Tadas Vidmantas, muziką parašė eurovizinės dainos kompozitorius Vytautas Bikus, o atliko – Justinas Jarutis, rašoma pranešime spaudai.

Paklaustas, kaip kilo idėja sukurti žmonai dainą savo filme, Tadas Vidmantas atskleidė, kad tai padarė be jokios specialios progos.

„Daugiau nėra kito žmogaus, kuriam norėčiau sukurti dainą. Filmui reikėjo dainos, o jos, pasirodo, geriausiai kuriasi, kai jas kuri kažkam ir tai darai nuoširdžiai. Tai daina apie mane ir mano žmoną“, – pasakojo režisierius.

Režisieriaus žmona emocingai reagavo į dovaną. „Lina dainą pirmą kartą išgirdo per filmo premjerą. Žinojo, kad daina bus, kad bus jai, bet anksčiau nebuvo girdėjusi. O kai išgirdo, net šiek tiek susigraudino. Aš graudinausi ją rašydamas, tai viskas įvyko, kaip ir turėjo įvykti“, – sakė T. Vidmantas.

Tado Vidmanto žmona Lina atviravo, kad šis filmas jai ypatingas, ne tik dėl dovanotos dainos.

„Būdama aštuoniolikos metų sutikau Tadą. Iki tos akimirkos nebuvo tekę sutikti nė vieno žmogaus, kuris būtų toks tikras, atviras. Be jokio išsidirbinėjimo ar vaidybos. Tuomet aš dar net nenutuokiau, kad vieną dieną jis bus kino režisierius. Esu be galo laiminga, kad jis pasuko į kino industriją ir sėkmingai keičia lietuvišką kiną. Tačiau ypatingai džiaugiuosi naujame filme skambančia gražia muzika. Gale filmo, einant titrams užgros daina, kurią parašė mano vyras man. Ačiū jam ir už tai“, – džiaugėsi Lina Vidmantė.

Pasakodama, apie naujausią vyro kurtą komediją „Lietuviški svingeriai“, Lina Vidmantė pripažino, kad recenzuoti savo vyro filmus jai sudėtinga, tačiau sunkiausia tai daryti trumpai. „Man labai sudėtinga pasakyti kažką trumpai, nes aš jaučiu kiekvieną Tado filmą ir tai yra milžiniška atsakomybė. Jis man – artimiausias žmogus, todėl išlikti nešališkai yra sunku“, – pasakojo L. Vidmantė.

Lina išdavė paslaptį, kad filme yra daug jos gyvenimo akimirkų. „„Lietuviški svingeriai“ yra komedija su labai gera doze humoro ir žmogiškų santykių. Trumpai tariant, filmas apie visus mus. Jame yra labai daug akimirkų iš mano gyvenimo. Žiūrovui bus itin lengva susitapatinti su filmo veikėjais. Filmas duos velniškai gerą jausmą, bus linksma“, – sakė L. Vidmantė.

Apie filmą „Lietuviški svingeriai“


Sutuoktiniai Simas ir Giedrė pajunta, kad jų seksualinis gyvenimas darosi panašus į grikių dietą. Bet vieną vakarą jie netikėtai atsiduria lovoj su dar viena moterimi. Giedrė po tokio nuotykio lieka lengvai sumišus, o Simui visiškai susisuka galva.

Vyras kelia kartelę ir įkalba žmoną permiegoti su svingerių pora. Tik nei patys svingeriai, nei vakarėlis jų prabangiuose namuose nebus toks, kokio visi tikėjosi.

Filmo režisierius ir scenarijaus autorius – Tadas Vidmantas. Filmą platina „Vabalo filmai“. Filme vaidina Inga Valinskienė, Martynas Nedzinskas, Gelminė Glemžaitė, Vytautas Kaniušonis, Giedrius Savickas ir kiti. Filmą bus galima pamatyti visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2018 m. spalio 26 dienos.