34-erių žvaigždė atskleidė, kad ilgą laiką kenčia nuo panikos priepolių. Nors, galbūt, ši diagnozė skamba ne itin gąsdinančiai, C. Foy teigia, kad liga apvertė jos gyvenimą aukštyn kojomis, mat gali paūmėti bet kuriuo metu.

„Priepuolį gali sukelti net ir paprasčiausios kasdienės situacijos. Pavyzdžiui, problemų gali kilti sprendžiant, ką suvalgyti pietums – mėsainį ar tiesiog bulvę. Ar mėsainis bus tinkamas pasirinkimas? Ar bulvė bus tinkamas pasirinkimas? Štai taip veikia mano liga. Nebūtina patirti kažką dramatiško, priepoliui užtenka pačių paprasčiausių buitinių situacijų“, – TV laidoje pasakojo Holivudo žvaigždė.

Ji neslepia, kad priepoliai prasidėjo būnant aštuonerių, po tėvų skyrybų. Tuomet būsimai aktorei tai tapo savotišku išsivadavimu iš skaudžios realybės: užėjus panikai, ji viską pamiršdavo ir galėdavo bent kurį laiką negalvoti apie šeimą ištikusią nelaimę.

Na, o dabar C. Foy gelbėja vaidmenys kine bei televizijoje.

„Aktorystė ir galimybė įsikūnyti į skirtingus personažus leidžia man pabėgti nuo šios problemos ir bent trumpam tai pamiršti. Būtent todėl stengiuosi dirbti be laisvadienių, imuosi kuo skirtingesnių užduočių, tai – mano išsigelbėjimas“, – sako aktorė.

Jau netrukus C. Foy pamatysime viename garsiausių jos amplua – talentingosios hakerės ir silpnųjų gynėjos Lisbet Salander. Apie nusikaltimus rašęs Švedijos žurnalistas Stiegas Larssonas netikėtai mirė nuo infarkto 2004 metais, būdamas penkiasdešimties. Tik po jo mirties pasaulis sužinojo apie kitą S. Larssono talentą – jis puikiai rašė kraują stingdančias istorijas. Jo detektyvų trilogija „Millenium“ tapo pasauline sensacija ir iki šiol yra parduota didesniu nei 80 milijonų kopijų tiražu. 2015-aisiais populiariąją seriją pratęsė kitas švedų žurnalistas ir rašytojas Davidas Lagercrantzas. Naujoji juosta „Mergina voratinklyje“, kuri kino teatruose pasirodys jau lapkričio 9 dieną, pastatyta pagal pirmąjį D. Lagercrantzo ir ketvirtą „Millenium“ serijos romaną.

Lisbet Salander dienas leidžia padėdama prievartą patyrusioms moterims ir, žinoma, nuolat tobulindama savo kompiuterinės įsilaužėlės talentą. Ieškodama žmogaus iš savo praeities, Lisbet susiduria su paslaptinga „Voro bendruomene“, o kompiuteriniai pėdsakai ją nuveda į Nacionalinės Saugumo agentūros serverius. Žinoma, jos veikla nelieka nepastebėta ir ramiam merginos gyvenimui pogrindyje iškyla grėsmė.

Paslaptingosios „Voro bendruomenės“ pėdsakas šmėkšteli ir žurnalisto Mikaelio Blomkvisto (jį įkūnija neseniai biografiniame filme „Bjornas Borgas prieš Makenrojų“ sublizgėjęs švedas Sverriras Gudnasonas) gyvenime. Jam paskambina senas Lisbet pažįstamas, IT sistemų specialistas bei mokslininkas Francas Bolderis. Išsigandęs dėl savo saugumo, mokslininkas prašo Blomkvistą susitikti, tačiau šiam susitikimui nelemta įvykti: mokslininkas nušaunamas.

Aplinkybių vėl suvesti draugėn, talentinga hakerė ir žurnalistas ima narplioti sudėtingą ir mirtinai pavojingą šnipų, nusikaltėlių, kompiuterių genijų ir korumpuotų valdžios atstovų supintą voratinklį.

Naujas trileris apie Lisbet Salander ir Mikaelį Blomkvistą „Mergina voratinklyje“ į Lietuvą atkeliauja lapkričio 9 dieną.

Filmo anonsas: